Закрити
  График работы: пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Консультація гінеколога

​Швидка і точна постановка діагнозу для попередження ускладнень, комфортне обстеження і лікування в медичному центрі Консиліум.
Вартість з первинною консультацією
гінеколога: 300 грн.
Чому можна без побоювання звертатися в наш медичний центр?
У кожному медичному центрі загального напрямку є свої хороші лікарі -гінеколога, оскільки в Києві широка мережа хороших клінік. Але гарантувати гідне обслуговування ніхто не в силах. Тому відразу краще звернутися до досвідчених і кваліфікованих лікарів. Гінекологія в нашому центрі включає гінекологічну ендокринології, лікування інфекційних і запальних захворювань. Ми розглядаємо різні питання контрацепції та планування сім'ї, спостерігаємо жінок клімактеричного періоду, підбираючи індивідуальний режим гормонотерапії.
Про клініку
Створена навесні 2016 року Медична клініка «ИБН СИНА +», сьогодні є передовим медичним закладом міста Києва та надає весь комплекс лікувально-діагностичних, хірургічних, реабіліітаціонних і естетичних сучасних медичних послуг.
Переваги
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по напрямку гінекологія. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
Записатися
на прийом
Схема лікування
гінекологічних захворювань:
- 1 -
Лікар після повного огляду і аналізу наданих документів дає індивідуальні рекомендації із зазначенням плану обстежень:

- Призначення медикаментозного лікування з постійним контролем за результатами

- Місцеве лікування (інсталяція, ванночки, спеціальні лікувальні тампони)

- Радіохвильові процедури для лікування патологій шийки матки

- Зручний денний стаціонар з комфортними умовами

- 2 -
Лікування жіночих захворювань (разом з консультацією гінеколога) включає:

- Первинний огляд

- Розпитування пацієнта

- Призначення необхідних досліджень, які в нашій клініці включають лабораторну, інструментальну і пренатальну діагностику.

Медичний центр Консиліум - це, перш за все, кваліфікований і уважний персонал, комфортні і затишні кабінети, новітнє обладнання для точної діагностики та ефективного лікування захворювань гінекологічного характеру. Але, головне, що ми пропонуємо - комплексне та оперативне вирішення різних гінекологічних проблем.

Організм - це гармонійна система, тому впливати на захворювання можна, лише враховуючи особливості організму кожної жінки.