Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Дерматологія/Косметологія

​Шкірні покриви - це дзеркало здоров'я людини, тому естетичні проблеми і шкірні патологічні зміни - це пріоритетні напрямки сучасної дерматології.

Шкірні покриви - це дуже важливий орган людського організму і виконує функцію захисту внутрішнього середовища організму від пошкодження механічними, термічними та хімічними факторами. Бар'єрна функція шкіри полягає в захисті від проникнення хвороботворних мікроорганізмів. Також не менш важлива видільна здатність, коли багато токсинів і надлишкові речовини виводяться з потом. Крім того, шкірні рецептори дозволяють в повній мірі отримати безліч відчуттів (тактильних, температурних, больових), тому шкіра є також одним з органів почуттів поряд із зором, нюхом і слухом.


Лікар дерматолог – це фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою цілого ряду захворювань і патологічних станів шкіри, волосяного покриву і нігтів. Шкіра дуже вразлива до дії безлічі чинників інфекційної і неінфекційної природи. У багатьох випадках лікарі дерматологи можуть допомогти з підбором не тільки лікарської терапії, а й косметологічних засобівв.


У медичному центрі «Consilium Medical» представлений великий спектр послуг у напрямку дерматологія. Оснащення і великий досвід лікарського персоналу дозволяє проводити діагностику і лікування різних шкірних захворювань за допомогою інноваційних технологій. Також виконуються процедури з омолодження і оздоровчими ефектами.


Перед початком лікування обов'язково робиться огляд, в тому числі і за допомогою дерматоскопічного методу. Надалі, якщо необхідно, виконується біопсія і гістологічне, мікроскопічні і бактеріологічне дослідження. У своїй роботі дерматологи активно застосовують сучасні методики з використанням спеціальних апаратів і технологій.

Записатися
на прийом
ВАРТІСТЬ
послуг клініки
  • Лікування акне