Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Пластична і естетична хірургія

​Пластична хірургія — це корекція естетичних дефектів за допомогою оперативних втручань

Пластична і естетична хірургія все більше входять в життя сучасного суспільства. Необхідність приховати вроджені і вікові зміни пов'язана з постійно зростаючою соціалізацією і активною позицією людини. Багато хто вважає, що змінити свій внутрішній світ і власне ставлення до себе, можна тільки змінивши зовнішність та стиль.


Сьогодні пластична хірургія – це не пріоритет модниць і епатажних дам, часто це необхідність для бізнесменів і політиків. Для досягнення певних успіхів у суспільстві часто недостатньо мати тільки великих знань і досвіду. Необхідно також якісно презентувати себе перед оточуючими і демонструвати лідерські якості. І багато в чому зовнішній вигляд має велике значення в досягненні успіху в здійсненні задуманого.


Актуальним залишається і хірургічна корекція наслідків раніше перенесених хірургічних втручань або травм.


У всьому світі все більше затребуваною стає така галузь медицини, як пластична хірургія — Київ не виняток. На сьогоднішній день послуги пластичного хірурга пропонує безліч клінік. Вибирати слід дуже ретельно, так як зміна зовнішності — складна процедура, яка при неправильному проведенні, або не достатньому досвіді хірурга загрожує серйозними ускладненнями.


Довіру більшості пацієнтів, виходячи з відгуків, завоював медичний центр естетичної хірургії «Consilium Medical» в Києві. Тут надано цілий спектр послуг у напрямку «пластична і естетична хірургія». До переліку входять послуги з корекції обличчя при вікових змінах, пластика повік і розрізу очей. Також в центрі проводиться поліпшення зовнішнього вигляду і зміна форми молочних залоз, збільшення їх розмірів із застосуванням безпечних імплантатів.


Крім того, в центрі естетичної хірургії «Consilium Medical» в Києві виконуються оперативні втручання щодо поліпшення форми і розмірів живота, видалення зайвої жирової тканини.


Усі оперативні втручання проводяться досвідченими фахівцями з великим стажем роботи в області естетичної медицини та пластичної хірургії. Перед проведенням оперативного втручання виконується ретельне обстеження, вивчаються всі індивідуальні особливості пацієнта.


Операційні центру естетичної хірургії «Consilium Medical» в Києві оснащені новітнім обладнанням, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам. При імплантації застосовуються тільки перевірені матеріали від провідних відомих світових брендів, що зводить до мінімуму ризик розвитку ускладнень і несприятливих наслідків.


Багато пацієнтів, відчувши користь від проведених естетичних корекцій, повертаються в медичний центр для проведення інших видів оперативних естетичних втручань. До того ж багато операцій в напрямку «естетична хірургія» виконуються з використанням малоінвазивних технологій, що значно скорочує терміни відновлення і мінімізує ризик розвитку післяопераційних ускладнень.


Скільки приблизно коштують послуги пластичного хірурга в центрі «Consilium Medical» в Києві, можна дізнатися на сайті, або зателефонувавши по телефону. Однак, точна ціна послуги може бути відома тільки після консультації хірурга. Вона буде залежати від масштабу і складності оперативного втручання, від виду хірургічної техніки, від виду анестезії, від вартості додаткових послуг. Консультація хірурга проводиться тільки за попереднім записом.

Записатися
на прийом