Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Абдомінальна хірургія

​Абдомінальна хірургія — велика і базова область хірургії, яка спеціалізується на виконанні планових і екстрених операцій на черевній порожнині.
Абдомінальна хірургія
Абдомінальна хірургія

Абдомінальна хірургія в медичному центрі «Consilium Medical» представлена широким спектром втручань з надання допомоги при різних патологічних станах черевної порожнини (як гострих, так і хронічних). У клініці проводяться не тільки класичні оперативні втручання, а й інноваційні малоінвазивні операції на черевній порожнині, в ході яких застосовується найточніша відео ендо- та лапароскопічна техніка.


Хірурги медичного центру «Consilium Medical» мають не тільки величезний багаж теоретичних знань, але і дуже великий досвід проведення оперативних втручань, що дозволяє їм швидко і безпомилково вирішувати навіть найскладніші клінічні завдання. Медичний центр оснащений високотехнологічним обладнанням, що відповідає рівню провідних європейських клінік. В умовах сучасних операційних, виконуються операції на органах черевної порожнини — шлунку, дванадцятипалої, тонкої і товстої кишці, печінці та жовчних протоках, підшлунковій залозі, селезінці, органах заочеревинного простору (нирки, надниркові залози, ободова кишка) і органах малого таза.


У медичному центрі «Consilium Medical» є власний стаціонар, в якому проводиться відновлення пацієнтів після складних операцій на черевній порожнині, а також постійне спостереження медичного персоналу за пацієнтами, які тільки готуються до планових операцій. Цілодобовий контроль і моніторинг в відділенні здійснюється завдяки сучасному понад точному обладнанню.


Висока технічне оснащення клініки робить доступними для пацієнта малоінвазивні операції на органах черевної порожнини, що позитивно відзначається на тривалості відновного періоду — при багатьох оперативних втручаннях пацієнти можуть бути виписані додому вже в день операції!


Попередня консультація та обстеження лікарем хірургом проводиться комплексно, з урахуванням усіх сучасних вимог, в складі мультидисциплінарної команди. У багатьох складних випадках потрібно високоорганізована командна робота за участю цілої групи лікарів різних спеціальностей — це не тільки хірургія (абдомінальна, судинна, нейрохірургія), але і гінекологія, проктологія, онкологія та ін. При необхідності виконується повноцінний і багатосторонній лабораторний контроль.


У разі нещасного випадку, кровотечах, різної гострої патології (апендицит, гострий холецистит, защемлена грижа, гострий панкреатит, перфоративна виразка шлунка, або дванадцятипалої кишки, гостра кишкова непрохідність) проводяться екстрені операції на черевній порожнині.Усе перераховане вище, створює умови для проведення в медичному центрі «Consilium Medical» хірургічних втручань на вищому рівні і максимально безпечно. Операційні готові в будь-яку хвилину прийняти пацієнтів, а фахівці прийдуть на допомогу навіть в найважчих випадках - 24/7/365! Всі ціни послуг в такому напрямку, як хірургія абдомінальна, можна дізнатися на сайті, або по телефону!

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук