Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Онкологія та онкохірургія

​Онкохірургія — це один з напрямків онкології, в якому основним етапом є хірургічна діагностика і лікування онкологічних захворювань.
Онкологія та онкохірургія

Онкохірургія є багатогранною і всеосяжною хірургічною спеціальністю, так як для проведення втручань хірург-онколог повинен знати особливості ведення пацієнтів з процесами різної локалізації.

Послуги хірурга-онколога в Києві надає безліч клінік, проте, довіру більшості пацієнтів завоював медичний центр «Consilium Medical».


Сучасна онкохірургія умовно поділяється на діагностичну і лікувальну. Діагностика онкологічних захворювань передбачає виконання різних хірургічних маніпуляції з метою уточнення діагнозу. Найбільш часто проводяться ендоскопічні обстеження, біопсія, лапароскопічна діагностика. Ендоскопічна діагностика онкологічних захворювань виконується за допомогою ендоскопа — гнучкого хірургічного інструменту, оснащеного мікрокамерою, яка передає зображення на екран, а також мікроінструментарію, за допомогою якого виконується забір матеріалу з тканин і органів для подальшого морфологічного дослідження.


У медичному центрі «Consilium Medical» в Києві оперативне лікування онкологічних захворювань, в залежності від стадії, передбачає повне, або часткове видалення пухлини і її метастазів. Проводяться паліативні (ціторедуктівні) і симптоматичні оперативні втручання, спрямовані на полегшення стану пацієнта. Крім цього, в клініці створені умови для проведення якісної хіміотерапії, наприклад, з установкою спеціальних венозних портів.


Багато в чому ефективність лікування в онкохірургії визначається стадією захворювання. Тому так важлива рання діагностика новоутворень та їх своєчасне хірургічне лікування. У цих випадках найбільш часто застосовуються ендоскопічні і лапароскопічні методи діагностики, при яких пошкодження здорових тканин мінімальне, а відновлення відбувається швидше.


Запис на прийом до онколога доцільний в наступних випадках:


 • - Поява новоутворень на будь-якій ділянці тіла, або зміна (збільшення, кровоточивість, болючість, зміна кольору) наявних новоутворень.
 • - Значне зниження маси тіла без видимих ​​на це причин.
 • - Наявність будь-яких ознак внутрішньої кровотечі, кровотечі з прямої кишки, уретри, піхви, носа.
 • - Безпричинний кашель, наявність домішок крові в мокротинні.
 • - Порушення ковтання.
 • - Виявлення вузлів, або ущільнень у молочних залозах.
 • - Безпричинні головні болі, порушення зору, слуху, координації рухів.
 • - Тривале підвищення температури тіла без видимих ​​на це причин.

У багатьох випадках хірурги-онкологи вже при виконанні оперативного втручання визначають рівень ураження і наявність метастазів в довколишніх тканинах. Тому в деяких випадках показані повторні втручання. У ряді складних клінічних випадків потрібен командний підхід у вирішенні проблеми. Для цього до лікувального процесу підключаються різні фахівці (уролог, гінеколог, гастроентеролог, ендокринолог, судинний хірург, хіміотерапевт і т.д.).


У медичному центрі «Consilium Medical» хірург-онколог відрізняється не тільки величезним теоретичним запасом знань, високою кваліфікацією, але і багаторічним досвідом роботи, що значно прискорює постановку діагнозу і гарантує ефективність лікування! Наші фахівці проходили навчання у провідних хірургів-онкологів країни, а також стажувалися за кордоном, завдяки чому в клініці широко практикуються нові, більш ефективні підходи діагностики та лікування онкологічних захворювань. Крім цього, клініка «Consilium Medical» в Києві оснащена сучасною технікою для проведення оперативних втручань — як малоінвазивних, так і таких, що проводяться відкритим методом. Запис на прийом до онколога в клініці «Consilium Medical» в Києві здійснюється через онлайн запис на сайті, або безпосередньо по телефону.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук