Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Терапевтичний стаціонар

​Медичний центр «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» надає повний спектр послуг з діагностики та лікування захворювань внутрішніх органів, як амбулаторно, так і в умовах стаціонару.
Терапевтичний стаціонар
Терапевтичний стаціонар

Безперечними перевагами нашої клініки є багатопрофільність, діагностична і терапевтична мобільність і можливість надання допомоги самому широкому колу пацієнтів. Особливий акцент в нашій клініці робиться на спадкоємність між стаціонарною і амбулаторною ланкою ведення пацієнтів, профілактичну спрямованість в терапії внутрішніх хвороб, а в разі стаціонарного лікування - на максимально повну і швидку компенсацію функціонального стану пацієнта.


Терапевтичний стаціонар клініки «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ» має всі необхідні умови для проведення швидкої і якісної діагностики, надання ефективної допомоги пацієнтам з тяжкою соматичною патологією будь-якого профілю, а комфорт наших палат не залишить байдужим ні самого пацієнта, ні його родичів. Особливою гордістю нашої клініки є команда кардіологів і функціоналістів, що мають величезний досвід в сфері інтенсивної кардіології.


Сучасний погляд на терапевтичного хворого, виокремлення окремих нозологій та синдромів, стратифікація ризиків, дозволяє дуже точно визначити комплекс необхідних діагностичних процедур і першочергові терапевтичні завдання.


Стаціонарне відділення є багатопрофільним, інтенсивним і в той же час комфортним підрозділом клініки «КОНСИЛІУМ МЕДІКАЛ». Запорукою успіху проведеного лікування в нашій клініці є універсальність, діагностична і терапевтична мобільність, можливість надання як амбулаторної, так і стаціонарної допомоги під одним дахом. У розпорядженні клініки знаходиться блок інтенсивної терапії, цілодобова лабораторія і функціональна діагностика (УЗД, ехокардіографія, ЕКГ), що дозволяє вирішувати гострі медичні завдання і оперативно реагувати на зміни в стані пацієнта.Основними показаннями до стаціонарного лікування служать:


Кардіологія:


 • - декомпенсація серцевої недостатності, необхідність проведення плевральної пун;
 • - порушення ритму, що вимагають кардіоверсії;
 • - гострий коронарний синдром;

Пульмонологія:


 • - загострення хронічного обструктивного захворювання легень;
 • - важка пневмонія;
 • - рецидивуючий гідроторакс.

Ревматолологія:


 • - загострення будь-якого артриту (подагра, ревматоїдний артрит);
 • - необхідність проведення біологічної терапії або пункції суглобів.

Ендокринологія:


 • - декомпенсація цукрового діабету;
 • - нейро- і ангіопротекторну терапія;
 • - ускладнення цукрового діабету (діабетична стопа, нефросклероз).

Лікарі проведуть комплексну діагностику і необхідну корекцію всіх перерахованих станів, нададуть рекомендації по дієті, інтенсивності фізичних навантажень, призначать або відкорегують медикаментозне лікування, допоможуть кожному пацієнту максимально задіяти компенсаторні механізми свого організму.


Діагностичне та лікувальне обладнання відповідає найсучаснішим вимогам. Ультрасучасне оснащення для ехокардіографії, моніторингу, кардіореанімації дозволяє діагностувати і лікувати найтонші порушення гемодинаміки.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук