Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Неврологія

​Сучасна неврологія знаходиться на стику декількох медичних спеціальностей і включає судинний напрямок, діагностику та лікування прогресуючих дегенеративних захворювань та інфекційно-запальних процесів нервової системи, рішення проблем, пов'язаних з порушенням периферійної нервової системи.
Неврологія
Неврологія

Неврологічна патологія відрізняється від інших захворювання поступовим, часто безсимптомним початком, проте на пізніх етапах проявляється важкими, часто інвалідизуючими або фатальними порушеннями. Тому на ранніх стадіях діагностика захворювань дуже складна. У той же час при наявності гострої або вираженої неврологічної симптоматики може знадобитися тривале лікування і ретельний контроль з боку досвідченого медичного персоналу.


Велику частку серед неврологічних недуг займають гострі і хронічні порушення мозкового кровообігу. Судинні порушення необхідно своєчасно діагностувати, щоб в майбутньому запобігти розвитку серйозних катастроф. У разі, якщо захворювання все ж відбулось, потрібна тривала реабілітація та вторинна профілактика. При нейродегенеративних і дистрофічних процесах також призначається тривале комплексне лікування, завдяки якому вдається зупинити прогресування і зменшити вираженість проявів хвороби.


Діагностичні можливості медичного центру «Consilium Medical» дозволяють виявити неврологічне захворювання на самих ранніх його стадіях. У центрі консультують досвідчені фахівці з великим стажем роботи за різними напрямками неврології. Якісне обладнання від провідних світових виробників медичної техніки уможливлює обстеження на найвищому рівні.


Під час первинного огляду і обстеження невролог оцінює загальний стан, визначає неврологічний статус, комплексно оцінює наявність і вираженість неврологічних проявів. В подальшому при необхідності виконується додаткове обстеження: доплерографія судин головного мозку, МРТ, комп'ютерна томографія, лабораторні методи дослідження.


В умовах стаціонару лікарі проводять лікування відповідно до принципів мультидисциплінарного підходу, коли застосовується командний метод при необхідності вирішення складних клінічних задач, що нерідко зустрічається при неврологічної патології.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук