Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Палата інтенсивної терапії

​Палата інтенсивної терапії - це частина стаціонарного відділення на базі медичного центру «Consilium Medical», в якій виконується інтенсивне лікування пацієнтів, що потребують постійного цілодобового моніторингу, комплексної лікарської терапії і контролю проведених заходів.
Палата інтенсивної терапії
Палата інтенсивної терапії

У палаті інтенсивної терапії медичного центру «Consilium Medical» надається повний спектр послуг з діагностики та лікування гострих невідкладних захворювань і термінальних станів, що вимагають постійного контролю з боку фахівця. Допомога надається в умовах спеціального, оснащеного відповідно до сучасних вимог і стандартів приміщення.


Загрозливі для життя стани зустрічаються при великому спектрі патологій, і для контролю за ситуацією часто необхідно не тільки якісне обладнання, а й високий рівень підготовки медичного персоналу. Тільки командний підхід у вирішенні поставленого завдання, може допомогти в найкоротші терміни стабілізувати стан пацієнта, виявити причини його виникнення і своєчасно їх усунути терапевтичним або хірургічним шляхом і створити умови для швидкого одужання.


В умовах палати інтенсивної терапії впроваджено постійний моніторинг за станом пацієнта, з суворою, чітко регламентованої періодичністю проводиться визначення життєво важливих функцій і показників. При необхідності виконуються різні інструментальні та апаратні види обстеження.


Палата інтенсивної терапії обладнана спеціальними функціональними ліжками, які в повній мірі забезпечують комфорт для пацієнтів, необхідне положення тіла і розміщення всіх додатковий медичних пристроїв. При необхідності здійснюється адекватне знеболювання і штучна вентиляція легенів.


Персонал центру має високу кваліфікацію щодо надання невідкладної допомоги при різних критичних станах і володіє сучасними методиками інтенсивної терапії на різних її етапах. Діагностичне та лікувальне обладнання відповідає найсучаснішим вимогам. Ультрасучасне оснащення для ехокардіографії, моніторингу, кардіореанімації дозволяє діагностувати і лікувати навіть вкрай тяжкі порушення гемодинаміки.


По закінченню інтенсивної терапії пацієнт може бути виписаний додому або переведений для продовження лікування в умовах терапевтичного або хірургічного стаціонару. При виписці з центру обов'язково проводиться спостереження та контроль лікування з корекцією призначень.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук