Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Косметологія і Дерматологія

Косметологічна клініка «Консиліум Медікал» надає широкий спектр послуг для покращення зовнішності на всіх ділянках тіла без хірургічного втручання. У своїй роботі ми застосовуємо сучасні та безпечні методики, що дозволяють досягти максимального ефекту та зберегти красу на довгий час.

Косметологія і Дерматологія

Послуги косметолога в Києві — клініка Консиліум Медікал


Наш медичний центр запровадив наступні методи косметології:

 • Апаратні. Для корекції недосконалостей шкіри ми використовуємо чеське обладнання Alvi Prague V-04 та F-02. Ці моделі апаратів успішно застосовуються в країнах з кращими медичними технологіями. Вони є нешкідливими для здоров'я та не викликають дискомфорту, а за ступенем ефективності займають провідні позиції в безболісній медицині;
 • Ін'єкційні. Використовуються для точкового усунення недосконалостей шкіри на різних ділянках обличчя: в області губ, очей, щік, лоба, підборіддя. Косметологія обличчя не викликає болю навіть на чутливій шкірі, оскільки наш дерматокосметолог використовує професійні анестетики та досконало володіє сучасними техніками введення ін'єкцій;
 • Лазерна епіляція. Призначена для видалення волосся на різних ділянках тіла: руках, ногах, обличчі, спині, животі та під пахвами. Лазерний промінь впливає лише на меланін, не зачіпаючи кров, лімфовузли, судини та ін. Тому процедура абсолютно безпечна для пацієнтів та не має побічних ефектів.
 • Естетична косметологія. Цей напрямок медицини передбачає хімічні пілінги, епіляцію та програми догляду для обличчя і тіла. Деякі методики поєднуються з апаратною косметологією для підвищення ефективності або закріплення результату.

Клініка «Консиліум Медікал» надає послуги косметології для чоловіків та жінок різних вікових категорій.


Переваги клініки косметології Консиліум Медікал


Наш медичний центр надає послуги понад 5 років. За цей час ми заслужили репутацію надійної клініки завдяки поєднанню багатьох чинників.


Індивідуальний підхід


Під час первинного огляду ми уважно вислухаємо скарги, зробимо опитування, огляд проблемної ділянки та тіла цілком. За необхідності забираємо проби для аналізу. Всі дослідження здійснюються в нашій сертифікованій лабораторії, що дозволяє лікарю оперативно встановити діагноз, призначити необхідну процедуру та розрахувати кількість сеансів.


Постійні акції та знижки


Консультація тривалістю до 20 хвилин надається безкоштовно. Ми консультуємо всіх пацієнтів, незалежно від того, чи будуть вони проходити лікування в нашому центрі.

Знижки на послуги лікаря-косметолога даються за умови комплексного замовлення різних процедур або лікування проблем зі шкірою відразу на декількох ділянках тіла.


Висока кваліфікація косметолога


Послуги надає один з найкращих косметологів Києва, Лукасевич Маріанна Василівна. Вона має вищу медичну освіту та пройшла спеціалізоване навчання лікуванню проблем зі шкірою сучасними методами. Фахівець часто відвідує курси, семінари та майстер-класи для освоєння нових технік у сфері естетичної медицини. Висока кваліфікація лікаря-косметолога підтверджується не лише дипломами та сертифікатами, а й відгуками пацієнтів.


Гарантований результат


Для лікування «Консиліум Медікал» використовує перевірені препарати, рекомендовані світовими експертами у сфері косметології. Всі лікарські засоби мають сертифікати та реєстрацію в Україні. Тому ми гарантуємо пацієнтам досягнення обіцяного результату та ефект від процедури вже після першого сеансу.


Комплексний підхід


Багато проблем зі шкірою не завжди вирішуються в рамках естетичної медицини. За необхідності, для надання косметичних послуг для обличчя та тіла залучається фахівець іншого профілю:

 • ендокринолог;
 • гастроентеролог;
 • дерматолог;
 • отоларинголог;
 • гінеколог.

Завдяки великій команді штатних фахівців, ми зможемо встановити точний діагноз, призначити та реалізувати найбільш ефективну методику для терапії.


Хороший прайс косметолога


У медичному центрі «Консиліум Медікал» ціни на послуги косметолога в Києві є одними з найнижчих. Це зумовлено наступними причинами:

 • повний курс лікування в нашій клініці — від аналізів та встановлення діагнозу до контролю реабілітаційного періоду;
 • безпосередня закупівля препаратів у офіційних постачальників;
 • використання обладнання, яке належить нашій клініці.

Комфортні умови


У косметологічному кабінеті створені усі умови для релаксу. Під час сеансу пацієнт може дивитися телевізор, слухати музику, пити трав'яний чай або просто спілкуватися з нашим комунікабельним лікарем.


Зручне розташування


Косметолог на Лук'янівці зручний для багатьох мешканців Києва. Медичний центр знаходиться в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Лук'янівська». Для власників авто є зручні під'їзні шляхи та стоянка.


Для турботи про своє здоров'я та красу записуйтеся на прийом в центрі косметології в Києві за телефоном, через форму на сайті або безпосередньо в клініці.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук