Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Невідкладна хірургія в клініці

​Невідкладна хірургія — об'єднує в собі безліч інших хірургічних спеціальностей, при яких потрібне термінове оперативне втручання для вирішення проблеми, пов'язаної з ризиком для життя або здоров'я пацієнта.
Невідкладна хірургія в клініці

Невідкладна хірургічна допомога потрібна при станах, що загрожують життю пацієнта, для попередження розвитку фатальних наслідків і ускладнень.


У кожному хірургічному напрямку є стани, які потребують екстреного оперативного втручання. Однак, виходячи з практики, найбільш часто проводиться все ж невідкладна хірургія органів черевної порожнини, заочеревинного простору і малого тазу.


Про високу ймовірність необхідності невідкладної хірургії органів черевної порожнини може свідчити так звана клініка «гострого живота». Коли з'являються симптоми подразнення очеревини з вираженим больовим синдромом і напругою передньої черевної стінки. У цих випадках лікар повинен максимально швидко прийняти рішення про необхідність екстреної хірургії на органах черевної порожнини і вибрати найбільш адекватний варіант втручання.


Екстрена хірургія необхідна при наступних невідкладних хірургічних станах:


 • - Гострий апендицит.
 • - Перитоніт.
 • - Гострий панкреатит.
 • - Гострий холецистит.
 • - Гостра кишкова непрохідність.
 • - Гостра затримка сечі.
 • - Гострий парапроктит.
 • - Защемлена грижа.
 • - Внутрішні кровотечі.
 • - Позаматкова вагітність.

Дуже важливо своєчасно розпізнати перші симптоми внутрішньої кровотечі (з органів черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу). До перших таких симптомів належать загальна слабкість, запаморочення, сонливість, блідість шкіри і слизових, холодний піт, відчуття спраги, потемніння, мурашки, або двоїння в очах. При більш масивних кровотечах спостерігається падіння артеріального тиску, тахікардія, прискорене і поверхневе дихання, акроціаноз, похолодання кінцівок, непритомність.


У медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для своєчасної діагностики та надання невідкладної хірургічної допомоги. Протягом короткого часу лікарі центру можуть провести комплексне обстеження і визначити показання для екстреного хірургічного втручання. Операційні готові для виконання найскладніших оперативних втручань в напрямку «екстрена хірургія», незалежно від часу доби.


Якісна сучасна апаратура, багаторічний досвід медичного персоналу та командний підхід у вирішенні багатьох хірургічних проблем, роблять можливим досягнення якісного результату навіть в екстремальних умовах невідкладної хірургії. У медичному центрі «Consilium Medical» було проведено тисячі екстрених операцій на органах черевної порожнини, заочеревинного простору і тазових органах.Наявність стаціонарного відділення, оснащеного функціональними ліжками і апаратурою для цілодобового моніторингу, значно розширює можливості медичного центру для надання різних послуг невідкладної хірургії.


Лікування, як і у всіх випадках, проводиться з використанням перевірених медичних матеріалів від провідних світових виробників. Якщо дозволяє клінічна ситуація, застосовують малоінвазивні технології, що значимо прискорює терміни відновлення після оперативних втручань і знижує ризик розвитку післяопераційних ускладнень.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук