Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Онкологія

​Онкологічне напрямок одне з пріоритетних в медичному центрі «Consilium Medical» і охоплює великий спектр послуг з діагностики та ведення пацієнтів з онкопатологією.
Онкологія

Незважаючи на прогрес в медицині дуже багато людей продовжують сприймати будь-яку онкопатологію, як страшну, і невиліковну хворобу. Дійсно, як і при інших патологічних станах, при онкозахворюваннях є ряд процесів, які особливо на пізніх стадіях, важко піддаються корекції. Але сучасна медицина має цілий арсенал засобів як для ранньої діагностики, так і для подальшого контролю за захворюванням, тому діагноз онкопатології - не вирок, а стимул до активного лікування.


Слід пам'ятати, що лікар онколог - це не тільки фахівець в області онкохірургії, але ще і спеціаліст з профілактики, діагностики та лікування процесів на ранніх стадіях розвитку новоутворень. Онколог може провести комплексне обстеження при наявності спадкової схильності до онкозахворювань (наявність онкопроцесу у близьких родичів). Так, в сферу його діяльності входить ведення пацієнтів після проведеного хірургічного лікування або променевої терапії, коли необхідна курсова або тривала підтримуюча хіміотерапія, контроль проведеного лікування і профілактика рецидивів захворювання.


У медичному центрі «Consilium Medical» представлений великий спектр послуг у напрямку онкологія. Оснащення і великий досвід лікарського персоналу дозволяє діагностувати і лікувати різні доброякісні і злоякісні новоутворення за допомогою інноваційних технологій і високоінформативних методів візуалізації. Також виконуються процедури, які дозволяють тривалий час запроваджувати хіміотерапію, без зниження якості життя.


Яким би не було важким усвідомлення тяжкості захворювання, завжди необхідно знайти сили для опору хворобі, і медперсонал медичного центру «Consilium Medical» завжди готовий прийти на допомогу і надати всі можливості для лікування і підтримки, незалежно від складності та стадії хвороби.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук