Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Хірургічний стаціонар

​Хірургічний стаціонар - це відділення, в якому на базі медичного центру «Consilium Medical» надаються медичні послуги пацієнтам, які потребують оперативного лікування і / або спостереженні фахівця хірургічної спеціальності.
Хірургічний стаціонар
Хірургічний стаціонар

У хірургічному стаціонарі медичного центру «Consilium Medical» надається повний спектр послуг з діагностики та лікування захворювань, що вимагають оперативного лікування. Відділення оснащене відповідно до найсучасніших вимог і стандартів.


Виконуються малоінвазивні (ендоскопічні, лапароскопічні) і великі порожнинні оперативні втручання. Запроваджена інвазивна діагностика з використанням сучасного ендоскопічного діагностичного обладнання. Проводиться спостереження в динаміці. На базі хірургічного стаціонару є комфортабельні одно-, дво- та тримісні палати, в яких створені умови для постійного спостереження з боку медичного персоналу. У центрі є дві операційні, які знаходяться в постійній готовності для проведення оперативного втручання будь-якого рівня складності.


Операційні оснащені відповідно до найсучасніших вимог. Для виконання малоінвазивних втручань в розпорядженні хірурга є все необхідне обладнання, за допомогою якого відеозображення операційного поля відображається на великому екрані.


Більшу частину оперативних втручань хірурги вважають за краще проводити за допомогою малоінвазивних технологій, що значною мірою полегшує переносимість лікування, виключає появу цілої низки важких ускладнень і прискорює процес одужання.


Серед новітніх методик, застосовуваних у хірургії, слід виділити новий європейський метод оперативного лікування - 3D-лапароскопію. Даний метод на відміну від стандартних лапароскопічних методик дозволяє бачити об'ємне зображення і відповідно візуально визначати положення органу в просторі і рівень його ураження.


Для надання хірургічних послуг також є перев'язувальні і процедурні кабінети, в яких виконується перев'язка, післяопераційна обробка ран, дрібні хірургічні маніпуляції. Співробітники стаціонарного хірургічного відділення створюють всі необхідні умови для якнайшвидших одужання і відновлення пацієнта після операції.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук