Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Хірургія печінки і жовчних проток

Хірургія печінки і жовчовивідних шляхів — широка сфера медичної діяльності, що включає в себе велику кількість операцій, від малоінвазивних амбулаторних маніпуляцій до великих резекцій і трансплантацій печінки.


Основним завданням всіх операцій такого роду є остаточне вирішення проблеми і збереження функції печінки. Максимально ефективна і мінімально травматична маніпуляція дозволяє направлено і безпечно вплинути на компоненти захворювання і допомогти пацієнтові позбутися від недуги.

Чому можна без побоювань звертатися в наш медичний центр

Центри хірургії печінки з кожним роком приймають все більшу кількість пацієнтів. Це пов'язано, в першу чергу, з усе зростаючою кількістю хворих на гепатити та страждають від їх ускладнень, збільшенням частоти отруєнь і онкологічних захворювань печінки.


Основними показаннями для проведення операції на печінці є жовчокам'яна хвороба, травми і абсцеси органу, доброякісні пухлини, первинні і метастатичні злоякісні новоутворення, паразитарні інвазії.


Хірургія печінки і жовчних проток в одних випадках ставить на меті повне одужання і позбавлення від хвороби, в інших же — лише полегшення симптомів і продовження життя хворого, її результат залежить як від виду патології, так і від її форми і стадії.


При холедохолитиазе і калькулезном холециститі, невеликих доброякісних новоутвореннях можливо малоінвазивне лікування — видалення або дроблення каменів, видалення пухлини через стравохідний зонд, без розрізу черевної стінки і великої крововтрати або больового синдрому.


Ендоскопічні операції на печінці та її протоках однаково вимогливі як до якості і новизні обладнання, так і до майстерності хірурга.


Якщо операція на печінці передбачає великі розрізи, об'ємні видалення секторів або часткою органу, пошук і видалення метастазів або абсцесів, необхідно традиційне лапаротоміческім втручання. Незважаючи на те, що воно завжди супроводжується більшою, ніж при малоінвазивних операціях, втратою крові, утворенням значного післяопераційного рубця, тільки відкрите проведення процедури дозволяє забезпечити адекватний огляд і ретельне лікування при гнійних, травматичних або онкологічних процесах.


Клініка має необхідний для повноцінного обстеження і хірургії печінки апаратним і кадровим потенціалом, тут ви отримаєте чесну і якісну медичну допомогу.


Ми пропонуємо діагностику і комплексне лікування

Хірургія печінки і її діагностика проводиться із застосуванням нового, сучасного обладнання.

У план обстеження включені лабораторна, ультразвукова діагностика, ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунка і виводять проток печінки і підшлункової залози.


Лапароскопія, черезстравохідне або традиційне втручання — вибір доступу багато в чому залежить від форми конкретного захворювання і загального стану пацієнта.


Схема лікування

У нашому центрі в Києві, відділення хірургії печінки обладнано всім необхідним для скрупульозного передопераційного обстеження. Тільки в разі точної діагностики можливо малотравматичное і ефективне лікування.


У комплексі планування схеми лікування застосовуються лабораторні тести, ультразвукове і ендоскопічне дослідження.


Залежно від типу, стадії, активності процесу, наявності супутніх розладів віддається перевага малоінвазивному або традиційного втручання, розробляється індивідуальних план перед- і післяопераційної терапії, реабілітації.


Переваги лікування в Consilium Medical

Для лікування запальних, онкологічних, травматичних ушкоджень операцію на печінці повинна проводитися якомога раніше, із залученням тільки досвідчених хірургів і висококласного обладнання.

Наш центр хірургії печінки в Києві надає послуги з лікування захворювань жовчовивідної системи у повній відповідності світовим стандартам діагностики та терапії. Довіряючи себе в руки перевірених докторів, можна не турбуватися про якість виконання операції і всього комплексу лікування і реабілітації.

Записатися
на прийом
Залишити відгук