Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Електрокардіограма (ЕКГ)

​Електрокардіографія (ЕКГ) - це інформативний і загальноприйнятий скринінговий діагностичний метод для визначення електричної активності серця. За допомогою ЕКГ в медичному центрі «Consilium Medical» можна визначити.
Електрокардіограма (ЕКГ)
Електрокардіограма (ЕКГ)

ЕКГ - це один з найбільш вивчених і поширених неінвазивних апаратних методів визначення стану серця і та його відділів. В сучасних умовах ЕКГ фіксується на папері або на моніторі. Швидкість і простота процедури дозволяє застосовувати її в різних ситуаціях.


ЕКГ дозволяє провести швидку і точну діагностику важливих параметрів серця і виявити причину появи скарг і симптомів. Процедура ЕКГ не вимагає спеціальної підготовки хворого і за часом займає не більше 10 хв. При знятті ЕКГ немає ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту. До його проведення немає протипоказань чи обмежень. Головна умова для отримання об'єктивних результатів: під час процедури: пацієнту бажано перебувати в стані спокою, також небажані сторонні подразники або наявність пристроїв і приладів, здатних вплинути на реєстрацію електричних сигналів.


ЕКГ виконується з метою діагностики патології, контролю лікування і профілактики. При наявності скарг на болі в грудній клітці, аритмію, артеріальну гіпертензію, задишку необхідне проведення ЕКГ. З профілактичною метою ЕКГ слід виконувати при наявності факторів ризику серцево-судинних захворювань, людям старше 40 років, при вагітності і підготовки до пологів, спортсменам.


Фахівці медичного центру «Consilium Medical» володіють усіма тонкощами виконання ЕКГ дослідження, мають великий стаж роботи з цим видом діагностики. Великий досвід роботи в кардіології та функціональної діагностики дозволяє проводити ЕКГ при різних патологічних станах і коригувати лікування відповідно з отриманими результатами.


Також інформативність ЕКГ може значно підвищуватись при цілому ряді функціональних проб. З цією метою проби виконуються з фізичним навантаженням на тредмілі або велоергометра. При цьому обстежуваний виконує чітко розрахований об’єм навантаження, під час якого реєструється робота серцевого м'яза.


Також в деяких випадках може виконуватись проба з лікарськими засобами. Як правило подібні дослідження роблять тільки в умовах стаціонару і наявності палати інтенсивної терапії, тому що в рідкісних випадках вони можуть спровокувати гостру ішемію або аритмію.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук