Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування хвороб печінки

​Хвороби печінки та їх лікування набувають все більшої актуальності в сучасній медичній науці.

Висока чутливість до шкідливих речовин і стресу в поєднанні з епідемією вірусних гепатитів перетворюють печінку кожного пацієнта в потенційну мішень для розвитку цирозу або раку.


Прихований початок, млявий розвиток і серйозні ускладнення найчастіше перетворюють діагностику і вирішення проблем цього органу в справжню головоломку. Ще більше перешкод для одужання створює часто передує проблемі алкогольна залежність.


Чому можна без побоювань звертатися в наш медичний центр

Лікування хвороб печінки можна довіряти тільки професіоналам, так як тільки сучасні і науково обгрунтовані препарати і заходи здатні зупинити розвиток недуги. Наші лікарі пропонують схеми лікування при таких станах як:


 • - гепатити
 • - цироз
 • - новоутворення
 • - порушення розвитку
 • - жовчокам'яна хвороба
 • - інші захворювання.

Є хвороби печінки, діагностика і лікування яких вимагає великої команди фахівців і широкого арсеналу методик, є питання, відповіді на які можна отримати вже під час першого візиту до фахівця. Будьте впевнені, що у нас можлива допомога в будь-якому обсязі, необхідному для вирішення проблеми.


Ми пропонуємо діагностику і комплексне лікування

 • - Діагностика хвороб печінки зазвичай включає лабораторні тести, УЗД, магнітно-резонансну або комп'ютерну томографію.
 • - Включена консультація гастроентеролога, хірурга або онколога
 • - Лікування захворювань печінки залежить від причини процесу і супутніх порушень, воно може обмежитися прийомом препаратів або зажадає хірургічного втручання.
 • - Обов'язковою складовою лікувального процесу є регулярний контроль змін необхідних показників.

Схема лікування

Основні складові гарного результату нашої роботи: своєчасна і точна постановка діагнозу, персоніфіковане і науково обгрунтоване лікування, підтримку зворотного зв'язку до лікування або достовірної стабілізації процесу.


Діагностика хвороб печінки зазвичай включає в себе цілий комплекс сучасних апаратних і біохімічних досліджень. Якщо характер хвороби печінки передбачає лікування хірурга, обстеження акцентується на результатах ультразвукового і томографічного методів, якщо ж операція не планується, важливу роль мають регулярні лабораторні аналізи і клінічні тести. Всебічна і правильно сфокусована оцінка змін дозволяє індивідуально вибрати найбільш ефективну терапевтичну схему.


Своєчасне лікування захворювань печінки — завдання першорядної важливості, як для медичних працівників нашого центру, так і для пацієнта. Відповідальна дотримання рекомендацій лікаря перетворює лікування хвороб печінки в прогнозований процес. Виходячи з виду і перебігу процесу, досвідчений лікар пропонує при захворюванні печінки лікування, консервативне або хірургічне. Воно може включати вітамінні, рослинні препарати, інтенсивну інфузійну терапію, ендоскопічні або відкриті втручання.


Переваги лікування в Consilium Medical

Лікування захворювань печінки проводять досвідчені фахівці, знайомі навіть з незвичайними і рідкісними формами порушень.


Якщо у вас виявлена хвороба печінки, лікування якої вимагає задіяти кілька суміжних фахівців, тільки у нас можна розраховувати на найвищу кваліфікацію кожного з них.


Якщо страждає ваша печінка, хвороби, діагностика яких потребує новітньому обладнанні, будуть виявлені на сучасній апаратурі нашої клініки.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук