Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лабораторна діагностика

​Лабораторна діагностика - це дослідження, що виконуються з вивченням різних біологічних матеріалів для встановлення або підтвердження діагнозу і контролю лікувальних заходів. Лабораторна діагностика в медичному центрі «Consilium Medical» включає наступні аналізи.
Лабораторна діагностика
Лабораторна діагностика

На сучасному етапі розвитку медицини для проведення адекватного лікування необхідна точна діагностика, яка в більшості випадків не можлива без лабораторного підтвердження. Багато патологічних станів супроводжуються зрушеннями і відхиленнями показників у внутрішніх середовищах організму.


Також, в переважній більшості випадків навіть при відсутності скарг і клінічних проявів, особливо на ранніх етапах виявляються зміни, які можна трактувати як початок захворювання і приймати відповідні заходи. Тому лабораторна діагностика часто необхідна у визначенні маркерів і факторів ризику багатьох поширених патологій, наприклад, захворювань серцево-судинної системи.


У медичному центрі «Consilium Medical» виконуються всі види основних клінічних лабораторних досліджень. Устаткування лабораторії дозволяє отримувати результати в найкоротші терміни, що дуже важливо при проведенні інтенсивної терапії та невідкладних втручаннях.


У багатьох клінічних ситуаціях потрібно проведення різного роду навантажувальних проб або відстеження лабораторних показників в динаміці, що дозволяє з'ясувати ефективність терапії або уточнити наявність порушень.


Слід пам'ятати, що при деяких лабораторних дослідженнях необхідна спеціальна підготовка. Тому при плануванні лабораторного аналізу важливо заздалегідь дізнатись на який час доби краще робити досліджені, чи необхідно дотримуватись дієтичних рекомендацій напередодні та про інші особливості.


Фахівці медичного центру «Consilium Medical» володіють усіма тонкощами виконання лабораторних досліджень, мають великий стаж роботи за цією спеціальністю, беруть участь в різних стажуваннях і конференціях. Великий досвід роботи і відпрацьовані навички дають можливість досліджувати стан організму при різних захворюваннях, виконати їх інтерпретацію і дати вичерпне висновок.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук