Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Пластична урологія

​Багато чоловіків стикаються з аномаліями розвитку статевих органів. Про ці проблеми не заведено говорити вголос, але вони потребують вирішення. Дані патології можуть призвести до еректильної дисфункції, викликати естетичний дискомфорт та сором при інтимній близькості з жінкою, а також стати причиною безпліддя. Методи інтимної пластики для чоловіків в Києві, які застосовуються в клініці «Консиліум Медікал», допомагають пацієнтам повернути впевненість у собі та покращити якість сексуального життя.

Методи пластичної хірургії для чоловіків


Наші хірурги проводять наступні види операцій у галузі пластичної урології у Києві:

 • Лікування передчасної еякуляції – проводиться консервативними чи хірургічними методами. Методики спрямовані на усунення гіперчутливості головки статевого члена, що є основною причиною швидкого сім'явипорскування та короткого статевого акту;
 • Ліпофілінг – це потовщення пеніса за допомогою філерів або власного жиру пацієнта. Операція необхідна для корекції обсягу статевого члена з метою покращення якості інтимного життя та за наявності медичних показань. Ефект є тимчасовим, тому процедури слід проводити повторно;
 • Збільшення статевого члена – метод пластики інтимних чоловічих зон, що дозволяє подовжити пеніс на 2-4 см. Після такої операції чоловік стає більш впевненим у собі, перестає бентежитися при інтимній близькості. У деяких випадках процедура має об'єктивні показання, коли збільшення пеніса є рекомендованим.

Ціна на чоловічу інтимну пластику в Києві залежить від методу, тривалості операції, необхідної кількості матеріалів та інших факторів. Остаточну вартість наші адміністратори повідомлять після комплексного огляду з урахуванням особливостей статевих органів. Звернутися за консультацією Ви можете у клініку на Правому березі (Поділ, Лук'янівка).

Записатися
на прийом
Залишити відгук