Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

УЗД

​Ультразвукове дослідження (УЗД) в медичному центрі «Consilium Medical» представлено повним спектром досліджень за допомогою даного діагностичного методу. Всі ультразвукові обстеження виконуються на обладнанні експертного класу. Метод використовується для діагностики захворювань різних внутрішніх органів.

Діагностичні можливості сучасних УЗД апаратів вже давно вийшли за межі виявлення тільки патології органів черевної порожнини. На сьогодні УЗД застосовується при різних порушеннях і захворюваннях серця і судин, органів малого таза, ендокринної патології, захворюваннях суглобів, молочних залоз.


УЗД це неінвазивний метод візуалізації стану внутрішніх органів за допомогою, якого можна робити діагностику навіть при важких патологічних процесах і гострих невідкладних станах. З його допомогою вдається виявити і провести диференційну діагностику порушень кровопостачання, змін потоку крові, порушень анатомії і структури тканин, запальних і пухлинних процесів, виконати контроль лікування і проаналізувати динаміку розвитку процесу.


У медичному центрі «Consilium Medical» представлені найсучасніші апарати експертного класу від провідних виробників медичної техніки. Дані апарати дозволяють виводити зображення анатомічних структур у найдрібніших подробицях.


Принцип роботи ультразвукового методу дослідження заснований на різниці провідності ультразвукових хвиль крізь рідкі і тверді середовища організму і її відображенні. Відбиті хвилі реєструються спеціальними датчиками, від яких сигнали надходять на процесор, в якому програмний алгоритм обробляє отриману інформацію і виводить у вигляді зображення на моніторі.Методика УЗ-досліджень абсолютно безпечна, тому вона може застосовуватися кілька разів поспіль без шкоди для здоров'я пацієнта. Дане обстеження практично не має протипоказань і з легкістю застосовується для визначення стану вагітних і жінок, які годують, для визначення стадій розвитку плоду, а також у діагностиці захворювань у дітей всіх вікових категорій, починаючи з дитинства. УЗД може виконуватися як на амбулаторному етапі, так і в умовах стаціонарного лікування, і в ряді випадків застосовується при оперативних втручаннях.


Фахівці медичного центру володіють усіма тонкощами виконання ультразвукового обстеження, мають великий стаж роботи за даним видом діагностики, постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в міжнародних конференціях та практичних семінарах. Великий досвід роботи дозволяє проводити УЗД при різних патологічних станах і коригувати лікування відповідно отриманими результатами.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
ВАРТІСТЬ
послуг клініки
 • УЗД черевної порожнини
  400 грн.