Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

УЗД в Києві

​Клініка «Консиліум Медікал» проводить ультразвукові дослідження в Києві за допомогою провідного обладнання, що дозволяє з високою точністю оцінити стан внутрішніх органів та глибоких тканин шляхом впливу ультразвуковими хвилями. Цей метод діагностики відрізняється як високою інформативністю, так і відсутністю абсолютних протипоказань. Дослідження проводиться для встановлення діагнозу, контролю лікування та в рамках профілактичного огляду.

Цілі та завдання проведення УЗД у Києві


Проведення УЗ-сканування дозволяє вирішити такі завдання діагностики:

 • Вивчення структури уражених внутрішніх органів, виявлення вогнищ новоутворень, кіст, конкрементів та інших сторонніх включень;
 • Визначення форми та розмірів внутрішніх органів, судин. УЗД показує патологічні розширення та звуження, допомагає оцінити кровообіг у магістральних судинах;
 • Локалізація каменів в ураженому органі, отримання інформації про розмір, кількість та форму конкрементів;
 • Контроль стану пацієнтів з діагностованою стенокардією, гіпертонією, перенесеним інсультом та при інших серцево-судинних захворюваннях. Плановий огляд дозволяє виявити патології на ранній стадії та уникнути переходу хвороб у тяжку форму. УЗД грає у цьому важливу роль, оскільки показує розміри та функціональність серця, вади та ін.;
 • Під контролем ультразвукової діагностики в Києві проводяться багато видів операцій. Дослідження призначають один або кілька разів після хірургічного втручання з метою оцінки динаміки лікування;
 • УЗД у гінекології проводять для визначення вагітності та контролю її перебігу, а також з метою профілактики внутрішньоутробних вад розвитку плода.

Переваги діагностики за допомогою УЗД


За наявності показань, ми пропонуємо зробити УЗД у Києві, оскільки ця методика має низку переваг порівняно з іншими технологіями:

 • Відсутність променевого навантаження робить процедуру повністю безпечною;
 • Висока інформативність діагностики, часто УЗД достатньо для встановлення діагнозу без залучення інших технологій;
 • Не потрібна спеціальна підготовка до ультразвукового дослідження;
 • Можливість багаторазового проведення діагностики, навіть з інтервалом 1 день;
 • Обладнання показує всі свідчення про будову та стан органів, що дозволяє виявити патології на ранній стадії розвитку.

УЗ-діагностика: питання та відповіді


Пропонуємо до Вашої уваги перелік відповідей на питання, з якими найчастіше звертаються пацієнти під час запису на ультразвукову діагностику.


Як часто можна робити УЗД?


Ви можете пройти УЗД за своєю ініціативою при появі симптомів захворювань або за призначенням лікаря. Особам, які перебувають у групі ризику небезпечних захворювань, рекомендується проходити дослідження раз на 6-12 місяців.


Скільки триває дослідження?


Середня тривалість процедури складає 30 хвилин. Все залежить індивідуально від досліджуваної зони. Наприклад, УЗД нирок та простати триває не більш ніж 15-20 хвилин, а діагностика органів черевної порожнини може зайняти до 45 хвилин.


Наскільки шкідливо робити УЗД?


Абсолютно нешкідливо. Процедуру можна проводити навіть дітям та вагітним жінкам. Принцип роботи УЗД-апарату ґрунтується на дії ультразвукових хвиль, а не рентгенівського випромінювання. Науково доведено, що такий спосіб діагностики не шкодить здоров'ю людини. Дослідження відкладають лише за наявності відкритих ран шкіри у досліджуваній зоні.


Який термін актуальності результатів УЗД?


Результати ультразвукового дослідження чинні до 6-12 місяців, якщо метою діагностики є профогляд чи оцінка динаміки лікування. У разі підготовки до операції, термін дії висновку може бути скорочений до 1 місяця.


Де зробити УЗД у Києві?


Рекомендуємо записатися на УЗД у клініці «Консиліум Медікал» на Лівому березі (Позняки) та Правому березі (Поділ та ст. м. Лук'янівська). Ми гарантуємо високу інформативність дослідження шляхом використання передової апаратури та завдяки високій кваліфікації фахівців. Наші лікарі звукової та функціональної діагностики, є постійними учасниками міжнародних конгресів, симпозіумів та семінарів, а також авторами наукових робот.


Яка ціна на УЗД у Києві?


Вартість УЗД залежить від досліджуваної зони. Ознайомитися з цінами можна на нашому сайті або в адміністратора медичного центру Консиліум Медікал.


Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук