Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Мамологія

​Мамологія — це один з напрямків клінічної медицини, в якому розглядаються різні аспекти діагностики, лікування і профілактики доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози.

Злоякісні пухлини молочної залози – це велика загроза для життя жінки, незалежно від віку. Рак молочної залози відрізняється високою агресивністю і швидким метастазуванням в інші органи.


Для раннього виявлення злоякісних новоутворень молочних залоз кожна жінка періодично повинна проходити обстеження у мамолога на предмет виявлення даної патології. Мамолог, як ніхто з інших фахівців, знає клінічні відмінності доброякісних утворень і злоякісної патології молочної залози.


У мамології лікування в більшості випадків визначається стадією патологічного процесу, тому дуже важлива своєчасна діагностика.


Обстеження у мамолога буде доцільним у таких випадках:


 • - Біль, різь, тяжкість, відчуття розпирання, дискомфорт в одній, або двох молочних залозах.
 • - Зміна форми, або розмірів однієї, або двох молочних залоз.
 • - Поява вузликів, ущільнень в товщі молочної залози, які визначаються при пальпації.
 • - Зміна форми, розмірів, кольору сосків, їх втягнення всередину..
 • - Наявність різного характеру виділень з сосків.
 • - Нерегулярні, хворобливі менструації.
 • - Регіонарна лімфаденопатія.
 • - Безпричинне зниження маси тіла, підвищена слабкість, стомлюваність.

У медичному центрі «Consilium Medicual» в Києві створені всі умови для своєчасної діагностики, профілактики і лікування мамологічної онкопатології. Сучасні ультразвукові сканери та рентгенологічні апарати, якими обладнаний медичний центр мамології, дозволяють з високим розширенням переглянути внутрішню структуру залоз і виявити зміни навіть на початкових етапах захворювання.


При необхідності диференційної діагностики проводяться різні обстеження, окремо біопсія під контролем УЗД для взяття матеріалу для подальшого гістологічного дослідження. Також в медичному центрі мамології в Києві «Consilium Medicual» проводяться такі діагностичні обстеження, як мамографія, УЗД, дуктографія, пневмоцістографіі, лабораторні методи обстеження (визначення рівня гормонів, наявність в крові онкомаркерів).


У такій галузі медицини, як маммология, лікування проводиться переважно хірургічним методом, однак, нерідко застосовується консервативна терапія, хіміотерапія, променева терапія.


У медичному центрі «Consilium Medicual» в Києві оперативні втручання проводяться досвідченими хірургами маммологами, які мають не тільки величезний багаж теоретичних знань, а й багаторічний досвід роботи в напрямку маммології. Лікування захворювань молочної залози нерідко вимагає командного підходу і залучення таких фахівців, як гінеколог, ендокринолог, онколог.


Особливий акцент робиться на прецизійність виконання лімфодіссекціі при регионарном метастазировании, що мінімізує ризик виникнення післяопераційного лімфостазу верхніх кінцівок. У багатьох випадках достатнім буде видалення тільки патологічного вогнища, зі збереженням прилеглих тканин. У більш складних випадках після радикальних оперативних втручань виконуються реконструктивні та відновлювальні операції, які дозволяють практично в повній мірі відновити форму і розмір молочної залози.


У медичному центрі мамології в Києві є власне стаціонарне відділення, яке забезпечує цілодобовий нагляд і догляд за пацієнтами після оперативного втручання, або з важкою патологією, що вимагає тривалого лікування. Запис на прийом до мамолога в Києві здійснюється або через сайт, або по телефону.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук