Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Ендокринологія

​У медичному центрі «Consilium Medical» представлені різноманітні послуги з надання допомоги людям із захворюваннями ендокринних органів.

Ендокринологія – це напрямок медицини, в якому розглядаються різні аспекти діагностики, лікування і профілактики патології залоз внутрішньої секреції. Наявність лікаря ендокринолога в штаті медичного закладу завжди свідчить про високий рівень, що пов'язано з цілим рядом факторів.


Відомо, що організм людини є дуже складною саморегулюючою системою, яка функціонує завдяки різним способам регуляції. Однією з найбільш важливих систем є продукція специфічних біологічно активних речовин - гормонів. Дані речовини секретуються залозистими органами і впливають на життєво важливі функції багатьох органів.


В організмі людини різні залози безперервно виробляють гормони. Дані сполуки впливають на роботу всіх органів і систем. Тому будь-які гормональні порушення можуть призвести до серйозних наслідків. Щоб попередити розвиток ендокринних захворювань або вилікуватися від них, необхідно звернутися до лікаря-ендокринолога. Існує перелік проблем, при виявленні яких слід негайно отримати консультацію цього фахівця.


Пацієнти з ендокринною патологією часто скаржаться на: коливання ваги, сухість у роті, відчуття спраги, часті позиви до сечовипускання, швидке стомлення, надмірну дратівливість, емоційну нестійкість, погане самопочуття під час холоду або спеки, набряки, сухість шкіри, тремтіння в руках або тілі, прискорене серцебиття, підвищену пітливість, виражений апетит, постійне відчуття кому в горлі, безпричинне випадання волосся на голові або їх збільшення в нетипових місцях у жінок.


Ендокринологія в медичному центрі «Consilium Medicum» представлена у вигляді амбулаторної і стаціонарної допомоги, що передбачає дотримання принципу спадкоємності в лікуванні складних ендокринних станів.


В діагностиці застосовуються тільки сучасні методики, з використанням лабораторних методів, ультразвукового дослідження, комп'ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, прицільної біопсії, визначення рівня гормонів. Лікування виконується відповідно до міжнародних стандартів та протоколів лікування, досвідченим кваліфікованим медичним персоналом.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі