Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія в гінекології

Щодня у безлічі жінок виявляються ті чи інші захворювання органів репродуктивної системи.

Досить вагома частина таких хвороб не усуваються медикаментами і можуть вимагати застосування операції.

Лапароскопічні операції в гінекології дозволяють провести лікування безпечно, точно і ефективно з найкращим медичним, і косметичним результатом.

Лапароскопія в гінекології

Можливості і показання

Лапароскопічна гінекологія сьогодні є золотим стандартом надання хірургічної допомоги при хворобах статевої системи у жінок. З'явившись відносно недавно, методика достовірно довела свою перевагу над відкритими втручаннями.


Лапароскопія в гінекології — це малоінвазивна операція, яка проводиться через 3-4 мініатюрних розрізи черевної стінки. Хірург управляє спеціальними тонкими інструментами під контролем ендоскопічної відеокамери з багаторазовим збільшенням.


Такий хід операції оберігає пацієнтку від зайвої травматизації внутрішніх органів, крововтрати і появи грубих післяопераційних рубців.


Головними особливостями сучасної лапароскопічної хірургії в гінекології є максимальна безпека, акуратність і точність виконання втручання в порівнянні з іншими методами.


Досвідчений гінеколог в стані провести лапароскопічне лікування будь-якого захворювання, підвладного відкритої операції, з меншим ризиком втрати крові або інфекції. Тому показаннями до лапароскопії в гінекології є практично всі порушення всередині черевної порожнини, що вимагають хірургічного втручання:


 • ендометріоз,
 • позаматкова вагітність,
 • кісти яєчників,
 • доброякісні та злоякісні пухлини матки та її придатків,
 • наслідки інфекцій і травм жіночих статевих органів.

У багатьох випадках лапароскопія в гінекології може служити діагностичним інструментом, адже під час процедури під збільшенням можна безпечно обстежити порожнини живота і таза, взяти зразки підозрілих тканин на гістологічне дослідження.


Діагностична лапароскопія в гінекології часто завершується одночасним усуненням виявленої патології, іноді ж після діагностики може прийматися рішення про недоцільність подальших операцій.


Ми пропонуємо діагностику і лікування

 • У нашій клініці лапароскопічні операції в гінекології проводяться на новітньому обладнанні, що гарантує максимальний рівень безпеки та ефективності.
 • Наші лікарі є одними з найбільш досвідчених у виконанні лапароскопії в гінекології в Києві.
 • Комфортний стаціонар і уважний післяопераційний супровід зменшують терміни реабілітації та повернення до здорового життя.

Схема лікування

Лікувальна лапароскопія в гінекології дозволяє усунути більшість доступних терапії проблем.


Перед операцією проводиться індивідуальна діагностика, дані якої використовуються для планування типу операції і прогнозу лікування.


З огляду на, що сьогодні на лапароскопію в гінекології ціна зовсім не суттєво перевищує таку для класичних втручань, в більшості випадків саме їй і віддається перевага.


При належній підготовці операція проходить швидко і непомітно, і, в залежності від вихідного стану, відбувається відновлення порушених структур.


У ряді випадків допустима так звана конверсія — ситуація, коли за медичними показаннями лапароскопічне втручання доповнюється стандартними розрізами. Про можливість такого ходу операції звичайно домовляються на прийомі лікуючого лікаря.


Лапароскопічна гінекологія має безліч переваг перед іншими методиками, проте найчастіше вона призначається як компонент різнобічного лікування певної хвороби.


Наслідки навіть блискуче проведеного оперативного лікування багато в чому залежать від грамотно продуманої підготовки та відновного періоду.


Тому запорукою швидкого одужання є дотримання всіх рекомендацій лікаря як до, так і після проведення операції.


Індивідуально розписана схема прийому медикаментів і проведення обробки ран, дотримання встановленого режиму забезпечують передбачуваний як для пацієнта, так і для хірурга позитивний результат.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук