Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Урологія

​Сучасна урологія — охоплює великий пласт з хірургічного та консервативного лікування цілого ряду патологій сечовидільної та статевої системи у чоловіків

Урологія — це напрямок клінічної медицини, в завдання якої входить профілактика, діагностика, консервативне і оперативне лікування урогенітальної патології.


Послуги з урології в Києві надають безліч медичних клінік і центрів, серед яких на особливу увагу, на думку пацієнтів, заслуговує медичний центр «Consilium Medical».

У медичному центрі «Consilium Medical» в Києві, досягли високих результатів у лікуванні захворювань в напрямку урології. Консультація з приводу профілактики урологічних захворювань, оцінка стану і функцій нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура, сечовипускального каналу, передміхурової залози та інших органів сечостатевої системи, своєчасна, швидка і точна діагностика урогенітальних захворювань, ефективне їх лікування — все це гарантує «Consilium Medical ». Медичні послуги в напрямку урологія (консультація, діагностика та лікування) виявляються всім пацієнтам незалежно від віку.


У медичному центрі «Consilium Medical» в Києві є стаціонарне відділення, в якому знаходяться повністю обладнані палати для надання всієї необхідної допомоги пацієнтам з урологічною і андрогенітальною патологією. Зручні функціональні ліжка і постійний моніторинг з боку медичного персоналу дозволяють в повній мірі створити всі умови для комфортабельного перебування після оперативних втручань або при лікуванні захворювань, що вимагають постійного спостереження..


Високотехнологічне оснащення відділення урології клініки «Consilium Medical» робить можливим проведення малоінвазивних урологічних втручань, що значно скорочує тривалість відновного періоду, а також знижує ризик розвитку післяопераційних ускладнень. Багато пацієнтів відчувають себе задовільно і можуть за бажанням бути виписані додому практично через кілька годин після оперативного втручання з урології. Лікування проводиться висококваліфікованими лікарями-урологами з багаторічним досвідом роботи, тому ефект і швидке одужання гарантовані! Як і в будь-якій галузі медицини, в урології лікування неможливе без попередньої консультації лікаря і повного обстеження пацієнта.


Консультація лікаря і діагностика в урології рекомендована в таких випадках:


 • - Наявність дискомфорту, свербежу, печіння, біль під час сечовипускання;
 • - Періодичні або постійні болі внизу живота, в поперековій області, або області промежини;
 • - Прискорені позиви до сечовипускання, нетримання сечі;
 • - Домішки крові або гною в сечі;
 • - Наявність виділень із сечовивідного каналу;
 • - Розлади статевого потягу.

Крім цього, діагностика в урології показана всім чоловікам, які досягли 40 років і быльше, так як у них спостерігається підвищений ризик розвитку урогенітальної патології.У клініці «Consilium Medical» доступна повна діагностика урологічних захворювань. Пальцеве дослідження простати, аналіз секрету передміхурової залози, аналіз виділень з уретри, загальний аналіз сечі, тест на онкомаркер PSA, УЗД, рентгенографічні методи дослідження, КТ, МРТ — без усього цього не обходиться жодна урологія в Києві.

Сучасне високотехнологічне обладнання, яким оснащена клініка «Consilium Medical» в Києві, робить діагностику будь-яких урологічних захворювань швидкою, а головне — точною та інформативною!


Фахівці урологи працюють в тісній співпраці з лікарями суміжних спеціальностей — нерідко потрібна консультація гінекологів, хірургів, онкохірурги, нефрологів, вони спільно проводять обстеження пацієнтів і виконують оперативні втручання.

Записатися
на прийом
ВАРТІСТЬ
послуг клініки
 • Консультація уролога
  500 грн.
 • Лікування простатиту
  от 300 грн.
 • Лікування каменів у нирках
  от 10 000 грн.
 • Аденома простати