Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Ендоскопія

​Ендоскопічні процедури і діагностичні дослідження - це новий рівень в наданні медичної допомоги населенню. У медичному центрі «Consilium Medical» виконуються різні види ендоскопічского дослідження.

Ендоскопічні методи вперше масово стали застосовуватися для дослідження органів шлунково-кишкового тракту. У подальшому завдяки появі більш досконалої апаратури стало можливим проведення процедури для дослідження та інших органів.


Ендоскопічне обладнання являє собою ендоскоп, який складається з основної частини у вигляді оптичного приладу і гнучкою трубки, через яку проходить оптоволокно, з камерою, джерелом світла і каналом для введення різних інструментів. Тонка гнучка частина ендоскопа вводиться в просвіт органу, і за допомогою спеціальних ручок управління може змінювати своє положення в просторі. У більшості випадків ендоскоп підключають до монітора, на якому можна бачити детальне збільшене зображення і проводити запис дослідження.


Фахівці медичного центру «Consilium Medical» володіють усіма тонкощами виконання ендоскопічних досліджень, мають великий стаж роботи за даним видом діагностики, беруть участь в різних стажуваннях і конференціях. Великий досвід роботи і напрацьовані навички дозволяють виконувати різноманітні маніпуляції при багатьох захворюваннях.


Ендоскопічне дослідження дозволяє безпосередньо візуалізувати зміни внутрішніх органів. Ендоскопія відрізняється від інших методів, тим, що під час дослідження можна за допомогою спеціального інструментарію брати зразки тканин і органів, робити лікувальні та навіть хірургічні маніпуляції. У деяких категорій пацієнтів, що мають певні фактори ризику, рекомендується профілактичне виконання ендоскопії.Для виконання ендоскопічного дослідження часто потрібна підготовка, тому перед плануванням процедури необхідно обов'язково проконсультуватися у лікаря про необхідні заходи. При підготовці до хірургічного ендоскопічного лікування слід провести лабораторні дослідження.


В даний час в більшості випадків ендоскопічне дослідження проводиться амбулаторно, є короткостроковим і не вимагає загального знеболювання. Однак при деяких захворюваннях рекомендується проведення ендоскопії в умовах стаціонару.

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук