Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Судинна хірургія є більш вузькою галуззю такої галузі медицини, як флебологія. Київ славиться величезною кількістю клінік, що пропонують послуги лікаря флеболога. Всі вони відрізняються між собою цінами, рівнем кваліфікації лікарів, якістю наданих послуг та обладнання. З огляду на відгуки, довіру більшості пацієнтів завоювала клініка судинної хірургії Києва «Consilium Medical».


Судинна патологіявсе частіше зустрічається серед дорослого населення, в зв'язку з чим по всьому світу флебологія не втрачає своєї актуальності. Причинами такої тенденції можуть бути особливості і характер харчування, спосіб життя людини, проблеми екології, спадкові чинники, шкідливі звички.


Консультація судинного хірурга, або лікаря флеболога необхідна людям з порушеннями венозного відтоку, при появі венозних підшкірних вузликів, судинних зірочок, синців, при появі розширених звивистих венозних вен, трофічних виразок на ногах, при регулярних болях і судомах ніг.


Також консультація необхідна при порушеннях циркуляції крові по артеріальним судинам. У багатьох випадках допомога судинного хірурга потрібна при трофічних змінах на тлі порушень мікроциркуляції. Такі загальні симптоми, як запаморочення, головний біль, шум у вухах, скачки артеріального тиску можуть також говорити про наявність судинної патології.


Завдяки новітньому технологічному оснащенні клініки пацієнтові доступні різні діагностичні процедури — ультразвукове дослідження, в тому числі і доплеровське, ангіографія, КТ, МРТ, коронографія, сонографія. Своєчасна точна діагностика судинної патології значно скорочує терміни лікування і робить його більш ефективним.


В медичному центрі «Consilium Medical» в Києві, в напрямку судинної хірургії створені всі умови для якісного і швидкого лікування варикозної хвороби судин нижніх кінцівок і інших судинних захворювань. Тут проводяться оперативні втручання різними сучасними, в тому числі і малоінвазивними методами. Крім цього, практикується так звана «хірургія одного дня», коли пацієнт може виписатися зі стаціонару відразу після оперативного втручання.


У центрі «Consilium Medical» є своє стаціонарне відділення, в якому проводиться реабілітація та відновлення пацієнтів після оперативних втручань, або лікування складних випадків флебології, що вимагають ретельного, постійного спостереження. Пацієнти отримують комплексне всеохоплююче лікування відповідно до сучасних міжнародних стандартів.


У клініці «Consilium Medical» в Києві, в напрямку судинної хірургії працюють досвідчені фахівці флебологи, які мають великий стаж роботи за фахом і проходили стажування в провідних вітчизняних та зарубіжних клініках. Лікарі центру постійно вдосконалюють свої навички і застосовують тільки перевірені на практиці методики.


Наші лікарі готові провести консультацію кожного пацієнта, дати рекомендації з приводу профілактики судинних захворювань та поради щодо поліпшення якості життя пацієнтам, які вже страждають судинною патологією. У «Consilium Medical» кожному гарантована швидка діагностика захворювання з подальшим вибором найбільш підходящого і безпечного методу лікування.


В умовах медичного центру є можливість комплексного обстеження при судинних порушеннях. При зверненні можна здати аналізи, пройти консультацію суміжних спеціалістів, що допомагає в прийнятті правильного рішення при судинної патології. Записатися на консультацію судинного хірурга в Києві можна або безпосередньо через сайт, або зателефонувавши по телефону.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
 • Музь Микола Іванович
  Лікар-судинний хірург вищої категорії медичного центру "CONSILIUM MEDICAL", кандидат медичних наук
  32 роки
Всі лікарі
ВАРТІСТЬ
послуг клініки
 • Консультація судинного хірурга (флеболога)
  500 грн.
 • Лікування варикозу
 • Лікування трофічної виразки
 • Лікування посттромбофлебітичного синдрому
 • Лікування тромбофлебіту
 • Флебектомія
 • Радіочастотна абляція вен (РЧА)
 • Лікування варикозу біологічним клеєм
 • Мініфлебектомія
 • Склеротерапія
 • Эндовазальная лазерная коагуляция