Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Проктологія

​Проктологія (точніше колопроктологія) - це один із напрямів сучасної хірургії, в якій розглядаються різні аспекти профілактики, діагностики та лікування захворювань нижніх відділів кишечника і прилеглих до них ділянок.

Послуги в напрямку проктології в Києві надають багато клінік і медичних центрів, однак на думку пацієнтів, на особливу увагу заслуговує напрям колопроктології в центрі «Consilium Medical».

Колопроктологічний напрямокв медичному центрі «Consilium Medical» в Києві представлено широким спектром послуг.


У клініці, у відділенні колопроктології виконуються: діагностичні процедури, лікування геморою на різних стадіях розвитку процесу, лікування гнійних та запальних захворювань куприка і параректальної клітковини, ведення пацієнтів з онкологічною патологією прямої кишки і товстого кишечника.


Сучасне ендоскопічне обладнання та оснащені відповідно до сучасних високих міжнародних стандартів операційні в клініці «Consilium Medical» в Києві дозволяють проводити на вищому рівні діагностичні дослідження, оперативні втручання різного рівня складності, в тому числі із застосуванням малоінвазивних технологій. Всі процедури повністю безболісні завдяки застосуванню загальної анестезії.


Одним з головних умов в колопроктологии для отримання позитивного результату, є виявлення захворювань на ранніх стадіях розвитку. У клініці «Consilium Medical» колопроктологія стає ефективною завдяки наявності точної і високоінформативної техніки для діагностики. Тут пацієнтові доступні такі діагностичні методи, як аноскопія, ректороманоскопія, іригоскопія, колоноскопія, фістулографія, УЗ-методи. При мінімальних змінах можливе використання органозберігаючих методів.

Однак, не менш важливим є своєчасне звернення пацієнта до лікаря.


Консультація лікаря-проктолога доцільна в наступних випадках:


 • - Дискомфорт, біль, свербіж, або печіння в задньому проході як під час акту дефекації, так і під час спокою.
 • - Тенезми.
 • - Помилкові позиви до дефекації.
 • - Наявність патологічних виділень із заднього проходу — кров, гній, слиз.
 • - Наявність, випадання гемороїдальних вузлів.
 • - Розлади випорожнень (проноси, або запори).
 • - Значне зниження ваги, погіршення загального стану, слабкість, зниження апетиту.

У такому напрямку, як проктологія, лікування часто вимагає командного підходу у вирішенні складних клінічних завдань. У клініці «Consilium Medical» фахівець з проктології часто співпрацює з онкологом, хірургом, гінекологом або урологом для складання найбільш оптимальної стратегії лікування.


Фахівці проктології в Києві в клініці «Consilium Medical» використовують передові сучасні технології, що дозволяють в найкоротші терміни впоратися з клінічною проблемою і відновити в достатньому обсязі функціональність нижніх відділів кишечника. Крім цього, в клініці є своє стаціонарне відділення, де забезпечується ретельний цілодобовий догляд за пацієнтами..

Записатися
на прийом
Відгуки
Залишити відгук