Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Хірургічне лікування захворювань та патологій гортані і глотки

Хірургічне лікування захворювань і патологій гортані та глотки застосовується при ряді ЛОР-захворювань, коли консервативні методи виявляються недостатньо ефективними.


Сучасна медицина має у своєму розпорядженні технології, завдяки яким ЛОР операції сьогодні робляться з підвищеною ефективністю і мінімальним пошкодженням здорових тканин.

Хірургічне лікування захворювань та патологій гортані і глотки

Мікроендоскопічна хірургія глотки і гортані: переваги


У клініці Консиліум Медікал хірургія глотки і гортані проводиться із застосуванням мікрохірургічного обладнання, використовуються ендоскопічні техніки, які дають можливість усувати ЛОР проблеми максимально легко і якісно.


Мікрохірургічні техніки припускають використання мікроскопа або ендоскопа в процесі проведення операції. Це дає наступні додаткові переваги:


●       Лікар може уважно переглянути область глотки і гортані, найбільш точно визначити місце розвитку патології, побачити стан тканин, ступінь їх ураження.

●       Під відеоконтролем видалення пошкоджених або патологічно змінених тканин можна здійснити з максимальною точністю, мінімально травмувавши здорові ділянки тканин.

●       Ендоскопічні методи дозволяють оперувати навіть у важкодоступних областях.

●       Подібні операції легко переносяться, пацієнти після них швидко відновлюються, а відсоток ускладнень мінімальний.


Можуть також застосовуватися лазерні і радіохвильові методики, які теж є мініінвазивними і дозволяють проводити процедуру з максимальною точністю і якістю.


Що лікують за допомогою хірургії глотки та гортані


Хірургія глотки і гортані найчастіше застосовується для видалення новоутворень. Часто в глотці і гортані з'являються доброякісні пухлини: ліпоми, фіброми, поліпи, папіломи і т.д. незважаючи на те, що вони носять доброякісний характер, вони можуть доставляти ряд незручностей: можуть змінювати голос, заважати диханню, створювати відчуття грудки. Крім того частина з них здатна перероджуватися в злоякісні. Тому при виявленні новоутворень їх рекомендується видаляти.


Хірургічна операція глотки і гортані може призначатися також при деяких гострих і хронічних захворюваннях.


Оперативне втручання може призначатися в наступних випадках:


●       Поліпи, кісти, новоутворення голосових зв'язок,

●       Хронічний тонзиліт,

●       Папіломатоз гортані,

●       Хронічний стеноз гортані,

●       Поліпи гортані,

●       Кіста, фіброма гортані,

●       Гіпертрофія піднебінних мигдалин,

●       Апное сну,

●       Абсцеси глотки і гортані,

●       Ліпома, хондрома.


Мікроендоскопічна хірургія гортані в Консиліум Медікал


Вам необхідно провести мікроендоскопічної хірургію гортані в Києві? Клініка Консиліум Медікал займається лікуванням ЛОР-захворювань різного ступеня складності. Наші фахівці проведуть необхідне обстеження, точно визначать ваш стан, уточнять діагноз і призначать найбільш підходяще лікування. Операція буде рекомендована тільки якщо буде необхідність в її проведенні. Вашим здоров'ям будуть займатися провідні фахівці отоларингологи, що мають великий досвід в здійсненні подібних хірургічних втручань.


Хочете докладніше дізнатися про хірургії гортані в Києві в клініці Консиліум Медікал? Ви можете зв'язатися з нами через кнопку зв'язку або записатися на прийом через спеціальну форму.


Наші отоларингологи дуже уважно поставляться до вашої проблеми і зроблять все можливе, щоб відновити ваше здоров'я і поліпшити якість життя.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук