Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Кардіологія

​Сучасна кардіологія - перебуває на передових позиціях медицини, і об'єднує всі новітні технології в області профілактики і лікування захворювань серця і судин.

Кардіологічне напрямок в медичному центрі «Consilium Medical» представлено амбулаторною і стаціонарної допомогою, що передбачає дотримання принципу спадкоємності в лікуванні складних кардіологічних патологій.


Лікарі-кардіологи і функціональні діагности медичного центру «Consilium Medical» є одними з найбільш досвідчених кардіологів Києва. Величезний клінічний досвід в сфері інтенсивної кардіології, функціональної діагностики і превентивної медицини дозволяє вирішувати навіть найскладніші клінічні завдання. Кваліфікація і сучасне оснащення медичного центру робить можливим застосування в клінічній практиці інноваційних технологій і методик, які базуються на рекомендаціях і стандартах провідних Європейських і Американських кардіологічних товариств.


У центрі надають різнобічну допомогу: проводять консультації, корекцію метаболічних порушень, консервативне лікування, а при необхідності - інтенсивну терапію при тяжкій серцевій недостатності, ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, порушеннях ритму і провідності.


Лікарі проведуть комплексну діагностику і необхідну корекцію всіх перерахованих станів, нададуть рекомендації по дієті, інтенсивності фізичних навантажень, підберуть медикаментозне лікування і тим самим допоможуть кожному пацієнту максимально задіяти компенсаторні механізми свого організму.


Діагностичне та лікувальне обладнання відповідає найсучаснішим вимогам. Ультрасучасне оснащення для проведення ехокардіографії, моніторингу ЕКГ та інших фізіологічних параметрів дозволяє діагностувати і лікувати навіть найтяжчі порушення гемодинаміки.


У стаціонарі медичного центру «Consilium Medical» проводиться успішне лікування таких важких станів, як гостра декомпенсація серцевої недостатності, легенева гіпертензія, дестабілізація ішемічної хвороби серця, а також виконуються планові кардіоверсії (процедури з відновлення ритму).

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі