Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Онкогінекологія та хвороби молочної залози

​​Багато жінок запитують: онкогінекологія – що це таке? Це медичний напрямок, який передбачає діагностику та лікування ракових уражень жіночої репродуктивної системи. Також лікар цієї спеціалізації усуває злоякісні захворювання молочної залози. На ранніх етапах онкозахворювання добре піддаються лікуванню, тому важливо не нехтувати профілактичними оглядами гінеколога.
Онкогінекологія і хвороби молочної залози

Ознаки та симптоми захворювання, як виявляються?


Гінекологічна онкологія останнім часом стала дуже популярною, адже ракові патології статевих органів у жінок діагностуються із високою частотою. Лікарі цього медичного напряму займаються виявленням та лікуванням таких захворювань:

 • рак яєчників;
 • злоякісні хвороби молочних залоз;
 • рак тіла та шийки матки;
 • онкологічне ураження піхви;
 • рак зовнішніх статевих органів.

Більшість цих хвороб на ранніх етапах протікає безсимптомно. Тому найчастіше онкогінекологія стикається вже із запущеними формами злоякісних пухлин. І в цьому випадку важливим є саме правильний вибір лікувальної тактики, щоб максимально відновити здоров'я жінки та зберегти її життя.


У нашому медичному центрі гінекологічна онкологія розвинена на високому рівні. Ми маємо провідне технічне оснащення, що дозволяє проводити ефективне лікування раку на будь-якій стадії. Також ми усуваємо хвороби молочної залози, намагаючись максимально зберегти орган.


Ми пропонуємо комплексну діагностику та лікування раку


Онкологія в гінекології передбачає такі види втручань:

 • Органозбережні операції – допомагають зберегти дітородну здатність та гормональну функцію;
 • Малоінвазивні втручання. Проводяться із застосуванням лапароскопа, забезпечують швидкий реабілітаційний період та практично не залишають шрамів;
 • Радикальні операції. Передбачають видалення пухлини разом з ураженим органом (іноді прилеглими структурами), лімфовузлів, навколишніх тканин. Такі операції проводяться на запущених стадіях раку.

Також онкогінекологія практикує хімієтерапію та променевий метод. Як правило, використовується комбінована терапія.


Схема лікування онкогінекологічних захворювань


Онкологія в гінекології займається діагностикою злоякісних процесів, а також їх лікуванням із застосуванням консервативних та хірургічних методик. Головне завдання, яке переслідує онкогінекологія, полягає у збереженні репродуктивної функції та відновлення загального здоров'я жінки.


Саме тому перевага надається органозбережним та малоінвазивним втручанням у випадках, коли це можливо.


Переваги CONSILIUM MEDICAL


Наша клініка спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань репродуктивної сфери. У нас працюють досвідчені фахівці, а також є провідне оснащення, що дозволяє виявляти пухлини на ранніх стадіях та надавати ефективну медичну допомогу на пізніх етапах патологічного процесу.


Ми діагностуємо та лікуємо злоякісні хвороби молочних залоз у жінок. Терапевтична схема розробляється таким чином, щоб досягти повного одужання та по можливості зберегти груди. Для нас важливий не лише фізичний, а й естетичний результат.


У стаціонарі нашої клініки створено комфортні умови. Для кожної пацієнтки ми складаємо індивідуальні схеми лікування з огляду на ступінь прогресування захворювання, його причину та загальне здоров'я жінки.


Для запису на консультацію заповнюйте онлайн-форму або телефонуйте.


Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
 • Орчаков Володимир Олександрович
  Лікар акушер-гінеколог вищої категорії медичного центру “CONSILIUM MEDICAL”, кандидат медичних наук, доцент
  Стаж роботи:
  44 роки
 • Гончарук Жанна Миколаївна
  Лікар акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, гінеколог-онколог вищих категорій медичного центру "CONSILIUM MEDICAL"
  Стаж роботи:
  24 роки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук