Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Ревматологія

​Ревматологія - сучасний напрямок медицини, в якому розглядаються різні методи діагностики, лікування і профілактики захворювань сполучної тканини, суглобів, системних васкулітів.

Діагностика та лікування ревматологічних захворювань - дуже скрупульозна і складне завдання, часто неефективне при відсутності відповідного досвіду. У медичному центрі «Consilium Medical» консультують і надають медичні послуги висококваліфіковані лікарі-ревматологи з багаторічним стажем роботи в даній області.


Ревматологічна патологія багатогранна за клінічними проявами і може супроводжуватися різноманітною симптоматикою, через що багатьом пацієнтам вчасно не встановлюється відповідний діагноз і не призначається правильне лікування. Результатом можуть стати запущені випадки захворювання з безліччю ускладнень, що в значній мірі ускладнює подальше лікування і одужання. Правильно обрані лабораторні та інструментальні методики доповнюють клінічне мислення лікаря і дозволяють поставити правильний діагноз.


У медичному центрі «Consilium Medical» створені всі умови для проведення якісного всебічного обстеження, лікувальних і реабілітаційних заходів при підозрі або наявності ревматологічної патології. З терапевтичною метою виконуються пункції суглобів з внутрішньо суглобовим введенням необхідних лікарських засобів, проводиться введення імунобіологічних препаратів, курси пульс-терапії.


Лікування в ревматології багато в чому відрізняється від інших напрямків медицини. Наявність високого ризику виникнення інвалідизуючих наслідків і важких ускладнень, часто вимагає системності в підходах до терапії. При цьому призначаються ефективні, але сильнодіючі лікарські засоби різних груп (гормональні препарати, цитостатики), іноді в комбінації, що вимагає врахування індивідуальних особливостей пацієнта.


Для визначення критеріїв і показань до їх призначенням необхідно ретельне обстеження. Лікування тривале, нерідко довічне і, отже, вимагає належного контролю стану і вміння правильного підбору дозувань.


Слід звернути увагу, що в медичному центрі «Consilium Medical» є добре оснащений стаціонар, в якому надається допомога людям навіть з важкими станами і на пізніх етапах розвитку захворювання. Також надаються послуги з ургентної та невідкладної допомоги при серцево-судинних порушеннях і ряді інших станів, що часто зустрічаються при ревматологічній патології.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі