Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая 17
RU UA

Хіміотерапія

Хіміотерапія — консервативний метод лікування злоякісних пухлин, при якому в організм пацієнта вводяться токсичні препарати. Вони сприяють загибелі ракових клітин і розпаду новоутворення. Схеми хіміотерапії розробляються індивідуально, з огляду на стан здоров'я пацієнта і різновид раку.

Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Хіміотерапія раку має на увазі внутрішньовенне крапельне введення препаратів, що порушують розподіл онкологічних клітин. Також медикаменти можуть призначатися у вигляді таблеток, внутрішньом'язових або підшкірних ін'єкцій.


Використовуються такі види засобів:


 • - Цитостатики. Більш щадна група препаратів, яка зупиняє ріст пухлини і сприяє її некрозу за рахунок інтоксикації організму пацієнта.
 • - Цитотоксинів. Їх головне завдання — руйнування новоутворення за рахунок порушення структури ДНК клітин. Такі препарати відрізняються вибірковою дією і використовуються, якщо необхідно провести курс хіміотерапії раку органів травлення, кровотворної системи. Нерідко призначаються в комплексі з гормональними засобами, протипухлинними антибіотиками.

Хіміотерапія раку призначається курсами. Це дозволяє дати організму час для відновлення. Тип препарату і його дозування лікар підбирає індивідуально для кожного пацієнта.


За тривалістю курс хіміотерапії може тривати від декількох тижнів до півроку з перервами. Весь цей час пацієнт періодично проходить обстеження. На основі отриманих даних в призначену схему можуть вноситися коригування.Хіміотерапевтичні препарати негативно позначаються не тільки на зростанні пухлини, а й здатні завдати шкоди здоров'ю пацієнта. Неможливо передбачити, як перенесе курс лікування конкретний хворий.

Правильна підготовка до хіміотерапії дозволяє зменшити негативні зміни в організмі. Для цього пацієнтові дають конкретні рекомендації щодо способу життя, а також призначають спеціальні препарати.


Ми пропонуємо комплексну діагностику і лікування раку

В залежності від мети, хіміотерапія буває декількох різновидів:


 • - передопераційна — виконується до хірургічного лікування онкологічної пухлини, робить її розміри компактніші і підвищує ефективність таких способів;
 • - післяопераційна — зменшує ризик повторного утворення пухлини, дозволяє знищити залишки атипових клітин;
 • - лікувальна — використовується для повного розпаду пухлини;
 • - паліативна — призначається для полегшення перебігу хвороби та продовження терміну життя пацієнта, застосовується у випадках, коли виконання оперативного лікування неможливо.

Схема підготовки і проведення хіміотерапії

Як підготуватися до хіміотерапії ? Перш за все хворим слід дотримуватися молочнокислої дієти з вмістом великої кількості овочів і фруктів. Таке харчування додасть організму енергії для боротьби з онкологією і наситить його необхідними поживними речовинами.


Додатково проводиться медикаментозна підготовка до хіміотерапії . Пацієнту призначають гепатопротектори, препарати, які посилюють метаболізм, розчини середньомолекулярних декстранів. Після початку лікування використовують засоби проти нудоти, так як цей симптом присутній майже у кожного хворого.


Ефективність хіміотерапії залежить від типу ракової пухлини. В одних випадках вдається досягти повного одужання, тоді як в інших процедура виявляється безсилою. Щоб домогтися максимального результату при розробці схеми хіміотерапії використовуються різні препарати, а дозування їх розраховується індивідуально.


Переваги CONSILIUM MEDICAL

Якщо вам призначена хіміотерапія, в Києві пройти таке лікування ви можете в нашому медичному центрі. Переваги клініки CONSILIUM MEDICAL:


 • - кваліфіковані фахівці в штаті, які стежать за станом пацієнта на кожному етапі проходження лікування;
 • - індивідуальне складання курсу хіміотерапії;
 • - комфортні умови в стаціонарі;
 • - оптимальна вартість лікування;
 • - застосування безпечних препаратів і сучасного обладнання, що гарантує точну діагностику і контроль ефективності терапії.

Щоб пройти хіміотерапію в Києві, записуйтеся в нашу клініку за телефоном або на сайті.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі