Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Хіміотерапія

​Хіміотерапія - це збірне поняття, що охоплює кілька методів лікування онкологічних захворювань за допомогою лікарських препаратів. Дія медикаментів спрямована на руйнування ракових клітин чи уповільнення їх зростання. Якщо Ви маєте онкологічний діагноз або підозрюєте в себе цю недугу, звертайтеся в клініку Консиліум Медікал. Ми встановимо діагноз і підберемо курс хіміотерапії згідно протоколів та Вашої супутньої патології.
Хіміотерапія

Види хіміотерапії


Медикаментозна терапія при злоякісних новоутвореннях передбачає застосування засобів, що блокують окремі ланки біохімічних організмів росту та поділу пухлинних клітин. Далі розповімо про методи, що застосовуються в нашій клініці.


Хіміотерапія - має цитостатичну (здатна гальмувати проліферацію пухлинних клітин) і цитотоксичну дію. Ділиться на 3 підвиди:

 • Неоад‘ювантна - спрямована на зменшення розміру пухлини;
 • Ад'ювантна - метою є придушення зростання злоякісних клітин, що залишилися, і профілактика рецидиву патології;
 • Паліативна - застосовується для зменшення симптомів та покращення якості життя пацієнтів, коли радикальне лікування вже не є можливим.

Гормонотерапія - блокада виділення гормонів, які сприяють росту пухлини.


Таргетна терапія - це принципово новий метод терапії, який точним, прицільним шляхом впливає на ключові причини патогенетичного зв‘язку неопластичного процесу.


Імунотерапія - інноваційний напрямок у терапії онкологічних захворювань, спрямований на підвищення активності природної захисної реакції організму для боротьби з раком.


Ефективність лікування залежить від розмірів злоякісного новоутворення, стадії розвитку, наявності метастазів, віку та індивідуальних особливостей організму. Наші лікарі ретельно вивчають та аналізують стан кожного онкохворого, щоб підібрати оптимальну програму хіміотерапії та забезпечити високі шанси на одужання. Завдяки багаторічному досвіду та професійному підходу фахівців наші пацієнти отримують шанс на нове життя.


Як проходить курс хіміотерапії у нашій клініці?


Наші лікарі-онкологи займаються лікуванням онкозахворювань згідно з міжнародними медичними протоколами та за схемами NCCN, ESMO-ASCO. Важливим етапом у хіміотерапії є підготовка, яка включає наступні заходи:

 • КТ, МРТ для визначення локалізації пухлини та її точних розмірів;
 • Оцінка стану пацієнта: аналізи крові, ультразвукове дослідження, рентгенографія, ендоскопія та інші методи діагностики;
 • Психологічна підготовка, пов'язана із можливими побічними ефектами після прийому препаратів;
 • Складання режиму харчування та режиму дня;
 • Додаткова медикаментозна терапія для покращення стану пацієнта: гепатопротектори для покращення метобалізму, препарати проти нудоти та інші медикаменти для зниження побічних ефектів.

На підставі результатів діагностики лікарі розраховують дозування та визначають оптимальний інтервал введення медикаментів. Лікарські препарати найчастіше вводяться в організм пацієнта внутрішньовенно. Залежно від типу захворювання та стадії його розвитку, курс лікування може тривати від кількох місяців до року та більше. Зазвичай крапельниці проводять в умовах денного стаціонару, але при тяжкому стані пацієнта потрібна госпіталізація.


Для лікування ми використовуємо сертифіковані препарати, які закуповуються у офіційних дистриб'юторів. Це дозволяє нам досягти максимального результату терапії.


Скільки коштує хіміотерапія у клініці Консиліум Медікал?

На курс хіміотерапії ціна в Києві залежить від тривалості та частоти курсу лікування, які залежать від наступних факторів:

 • Оптимальний протокол лікування у кожного окремого випадку;
 • Тип препарату та його дозування;
 • Реакція організму на препарати, що вводяться;
 • Стадія розвитку онкозахворювання;
 • Результати попереднього лікування (при рецидиві).

Остаточну вартість хіміотерапії у Києві на Правому березі (Поділ і ст.м Лук'янівська), ми повідомимо після отримання повної клінічної картини.


Записатися
на прийом
Залишити відгук