Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

МРТ (магнітно-резонансна томографія)

​Магнітно-резонансна томографія (МРТ) - це безболісний метод діагностики, що дозволяє з високою точністю оцінити стан тканин та внутрішніх органів. Отримана інформація допомагає лікарю встановити правильний діагноз, підготовити пацієнта до операції та контролювати динаміку після консервативного лікування або хірургічного втручання.
Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Чому МРТ - найефективніший метод дослідження?


Принцип роботи томографа засновано на явищі ядерного магнітного резонансу. Як відомо, клітки організму містять різну кількість води, а тому і атомів водню. Під впливом електромагнітного поля високої частоти, ядра водню резонують, а комп’ютер перетворює ці відгуки та виводить у вигляді 3D-зображення. Сканування відбувається з кроком 1-3 мм, що дозволяє отримувати пошарові знімки та дізнатись повну інформацію про досліджувану область.


Магнітні поля не завдають шкоди організму. Тому сканування можна виконувати необмежену кількість разів без дотримання інтервалу (за наявності протипоказань до процедури).


Переваги МРТ в діагностичному центрі «Консиліум Медікал»


Наша клініка застосовує один із найсучасніших апаратів МРТ в Києві та всій Україні - Philips Achieva 1.5 тесла. Це високопідлоговий апарат, який вважається золотим стандартом в діагностиці. Його застосування дозволяє нам:


 • Отримувати якісні 3D-зображення з чіткою візуалізацією анатомічних структур;
 • Проводити обстеження в стислі терміни - в середньому сеанс триває від 30 до 60 хвилин, залежно від області дослідження; Проводити найскладніші дослідження голови, шиї, хребта, судин та інших важкодоступних зон, які неможливо виконати на томографах попереднього покоління; Забезпечити комфортне перебування пацієнта завдяки вбудованому кондиціонеру;
 • Підтримувати постійний контакт з пацієнтом через двосторонній аудіозв’язок.

Ми проводимо якісне МРТ з контрастом в Києві з використанням найсучасніших підсилювачів. Завдяки покращеній візуалізації, поєднання цих складових дозволяє виявити патологічні процеси на початковій стадії. Особливо корисним підсилювач є при дослідженні новоутворень, адже за допомогою томографа можна визначити форму, розміри пухлини та її розповсюдження (метастази).


Які області досліджує томограф?


В нашому медичному центрі МРТ-діагностика є одним з найбільш розповсюджених методів інструментальних досліджень. Адже тривимірні зображення допомагають виявити патологічні процеси в наступних анатомічних структурах:


 • Суглобах;
 • Органах малого тазу у чоловіків та жінок;
 • М’яких тканинах: судинах, хрящах, м’язах, спинному та головному мозку;
 • Щитоподібній залозі;
 • Підшлунковій залозі.

Скільки коштує магнітно-резонансна томографія в Києві?


В нашій клініці ціна на МРТ в Києві на Лівому березі вираховується по тарифу. Остаточна вартість залежить від кількості досліджуваних зон та необхідності у введенні контрастного підсилювача. Ми повідомимо вам точну суму після консультації лікаря. Адже саме фахівець визначає область та метод діагностики.


Особливості проведення МРТ на Позняках в Consilium Medical


Більшість обстежень не потребує спеціальної підготовки. Але в деяких випадках (наприклад, при дослідженні малого тазу) пацієнту потрібно протягом 4 днів до діагностики виключити з раціону продукти, які викликають метеоризм. Перед МРТ з контрастом необхідно відмовитись від вживання їжі за 6 годин та від пиття води за 2-4 години. Остаточний перелік рекомендацій ми надамо під час запису на обстеження.


Магнітно-резонансна томографія в Києві в нашій клініці складається з наступних етапів:


 • 1. Перед скануванням потрібно зняти та прибрати з кишень усі предмети, що містять метал та магніти: телефон, гаманець, годинник, окуляри та ін.
 • 2. Якщо показано контрастування, завчасно вводиться підсилювач через катетер. Речовина безпечна для здоров’я та виводиться з організму протягом доби природним шляхом.
 • 3. Пацієнт лягає на рухливий стіл, який переміщується в тунель томографа, та починається сканування.
 • 4. Під час обстеження потрібно знаходитись в нерухомому стані та виконувати вказівки оператора. Наприклад, можуть попросити затримати дихання на 10-15 секунд. Не хвилюйтесь, фахівець контролює весь процес сканування через віконце. В томографі передбачено освітлення та кнопка, при натисканні якої можна достроково завершити діагностику.
 • 5. Комп’ютер виводить знімки на монітор. Після обстеження рентгенолог розшифровує зображення - їх кількість може сягати до 1000. Стан тканин оцінюється шляхом порівняння з попередніми знімками. У складних випадках фахівець створює карти дифузії або будує графік контрастного накопичення.

Протягом доби ви отримуєте знімки з висновком в електронному або друкованому вигляді. В цьому документі не вказується остаточній діагноз. За допомогою отриманої інформації лікар диференціює захворювання або оцінює стан області дослідження та призначає правильне лікування.


Хочете отримати консультацію або записатись на МРТ на Позняках до клініки «Консиліум Медікал»? Пропонуємо зателефонувати за вказаним номером або написати в медичний центр через онлайн-форму.


Записатися
на прийом
Залишити відгук