Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Відділення нейрохірургії

​Нейрохірург — лікар, що має глибокі пізнання та практичний досвід в діагностиці та усуненні хвороб головного, спинного мозку та нервів. До сфери діяльності лікаря нейрохірурга входить хірургічне та консервативне лікування травм та пухлин нервової системи, гриж міжхребцевих дисків, головних болів та болів у спині, запальних та дегенеративних захворювань хребта, вроджених патологій мозку та нервів.
Відділення нейрохірургії

Кому потрібна консультація нейрохірурга?

Консультація нейрохірурга корисна при будь-яких проявах ураження нервової системи. Однак особливу цінність візит до цього фахівця має при підозрі саме на хірургічну патологію нервів або мозку.


Однією з найбільш частих скарг на прийомі нейрохірурга є біль у спині або шиї. Остеохондроз хребта, артроз міжхребцевих суглобів або грижі диска — ось те, що лікує нейрохірург найчастіше.


Залежно від ступеня або розташування патології, доктор може скласти план консервативного лікування або запропонувати ефективне хірургічне втручання.


Нерідко приводом для консультації нейрохірурга є наслідки травм шиї та спини. При цьому серйозні порушення можуть викликати як падіння з висоти або ДТП, так і зовсім незначний вплив. Нейрохірурги в Києві добре знайомі з лікуванням переломів хребців, їх вивихами або зсувами.


Оніміння шкіри або порушення функції органу можуть виникати після пошкодження нервів або їх окремих гілок. У такому випадку лікар може провести відновлення провідності волокна та повернути втрачені відчуття.


Невіддільною частиною роботи нейрохірурга є лікування пухлин. Різноманітність форм онкології мозку, часто великі розміри пухлин та їх небезпечне розташування висувають надзвичайно високі вимоги до майстерності доктора.


Ось коли звертатися до нейрохірурга необхідно негайно:


 • після ДТП, падіння або удару болить спина або голова;
 • була втрата свідомості, судоми або параліч;
 • з'явилося оніміння кінцівок, тіла, обличчя;
 • пропав зір, слух або рух частин тіла;
 • турбує стріляючий, ниючий, пекучий біль в шиї, спині, голові або кінцівках;
 • з'явилася слабкість рук або ніг, порушення функції сечового міхура або шлунка в поєднанні з онімінням паху та ін.

Можливості відділення нейрохірургії

На прийомі нейрохірург збирає анамнез та здійснює діагностику, за результатами якої пацієнтові пропонуються найбільш ефективні методики лікування тієї чи іншої недуги..


У деяких випадках вже після першої консультації нейрохірурга можливе проведення медикаментозної терапії виявленої хвороби та значне полегшення її симптомів.


Найчастіше найбільший ефект дає повне усунення проблеми - хірургічне лікування.


Завдяки чудово оснащеному стаціонару, високопрофесійному медичному персоналу та новітньому обладнанню, лікування в нашій клініці відповідає усім світовим стандартам якості.


У клініці «Консиліум Медикал» є все необхідне обладнання для малотравматичних ендоскопічних операцій, проведення терапії больових синдромів, лікування гриж міжхребцевих дисків та наслідків травм.Щоб дізнатися весь спектр сучасних втручань, здатних позбавити вас від проблеми зі спиною або нервовою системою, варто записатися на прийом до нейрохірурга.


Доктор може порадити такі процедури як:


 • ендоскопічна мікродискектомія;
 • вертебропластика;
 • кіфопластика;
 • черезшкірна транспедикулярна фіксація;
 • термодископластика;
 • радіочастотна денервація суглобів;
 • радіочастотна нейромодуляція нервів та гангліїв;
 • лікувальні блокади міжхребцевих суглобів, больових точок на спині і кінцівках та ін.

Всі ці та багато інших маніпуляції результативно виконуються в нашому стаціонарі, де є все необхідне для якісного виконання операції та швидкого відновлення після неї.


У клініці можлива консультація нейрохірурга за ціною, доступною кожному пацієнту, амбулаторне та стаціонарне лікування.


Запис до нейрохірурга гарантує уважне ставлення до ваших запитань, професійну діагностику та лише найдоцільніше в кожному випадку лікування.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук