Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Детоксикація

Детоксикація організму — модний тренд профілактичної медицини і актуальна проблема сфери терапії невідкладних станів. Неймовірна кількість отруйних речовин, що оточують будь-якого жителя промислових районів, фонові хронічні захворювання погіршують інтенсивність накопичення і дії токсинів, що в свою чергу, стає причиною необхідності проведення детоксикації.

Чому можна без побоювань звертатися в наш медичний центр

Якщо ви введете в поле пошукового сервісу фразу «детоксикація Київ», спектр пропозицій буде пістрявити безліччю фахівців і центрів, які не мають ніякого відношення до медицини. Варто відзначити, що складанням профілактичних детокс-дієт повинен займатися професійний дієтолог, лікування ж гострих отруєнь знаходиться в компетенції лікаря-токсиколога або реаніматолога.


Крім загальновідомих принципів, таких як призначення рясного пиття, вживання свіжих фруктів і овочів, відмова від алкоголю і куріння, професіоналам відомі специфічні і високоефективні інструменти, здатні радикально прискорити виведення з організму отруйних речовин.


Грамотне складання комплексу очищення не тільки забезпечить досягнення відчутних результатів, але і вбереже від небажаних наслідків.


Необхідність проведення детоксикації

Те, як відбувається детоксикація, в більшій мірі залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта і безпосереднього характеру отруйної речовини або їх групи. В одних випадках достатньо відмови від прийому токсину і спеціальної дієти, в інших випадках не обійтися без стаціонарного лікування.

Для оцінки початкового стану організму і контролю ефективності складеного плану звільнення від отруйних сполук використовується сучасні діагностичні системи. Активно застосовуються лабораторні тести, ультразвукове та магнітно-резонансна дослідження.


У чому полягає принцип детоксикації?

Сучасні методи детоксикації зазвичай можна розділити на медикаментозну і немедикаментозну групи.


Для запобігання розвитку викликаних токсинами захворювань, а також в комплексному лікуванні хронічних отруєнь широко застосовують спеціальні дієти. Корекція харчування передбачає підвищене споживання багатих на клітковину овочів і фруктів, молочнокислих продуктів, вітамінів, комплексів незамінних амінокислот, мінералів, есенціальних фосфоліпідів, обмеження прийому шкідливих добавок.


Важливо розуміти, що іноді для виведення токсинів потрібно не тільки використовувати спеціальні продукти, а й докорінно модифікувати спосіб життя: добре висипатися, частіше гуляти на свіжому повітрі і відмовитися від прийому алкоголю і сигарет.


Медикаментозна детоксикація організму включає використання сорбентів, таких як активоване вугілля, сполуки кремнію або диосмектита.


Застосовуються сечогінні, проносні комплекси, в деяких випадках застосовні інтенсивні методики очищення, що включають плазмаферез або сорбцію крові. Лікарська терапія актуальна при наявності вираженої симптоматики або тривалому існуванні патологічного процесу.


Переваги лікування в Consilium Medical

Незважаючи на велику кількість інформації, безпечна детоксикація і очищення організму можливі тільки після адекватного обстеження і індивідуальної консультації лікаря-гастроентеролога, терапевта або дієтолога.


Грамотно складений комплекс процедур і препаратів дозволить ефективно позбавити вас від накопичених токсинів і пов'язаних з ними захворювань. Ми пропонуємо найдієвіші і безпечні методи детоксикації в Києві. Лікарі центру працюють відповідально і кваліфіковано, а в комплексі терапії застосовується найновіше обладнання.

Записатися
на прийом
Залишити відгук