Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Пластична хірургія в Києві ᐈ Клініка пластичної хірургії Consilium Medical

​Зовнішність здебільшого визначає ставлення оточення до людини. З гарним та доглянутим обличчям набагато легше завести нові знайомства, влаштуватися на престижну роботу та просто бути впевненим у собі в повсякденному житті. На жаль, цей дар закладений природою далеко не у всіх людей. Але в XXI столітті пластична хірургія знаходиться на такому рівні, що дозволяє усунути майже будь-які дефекти та недосконалості шкіри. Ще 15-20 років тому вона була доступна лише заможним людям. Сьогодні завдяки високій конкуренції та впровадженню менш витратних технологій, пластичні операції можуть дозволити собі широкі верстви населення.
Пластична і ЛОР-хірургія

Види операцій в клініці пластичної хірургії в Києві

Спосіб проведення операції визначається характером дефекту. За цим критерієм пластична хірургія поділяється на два види: естетичну та реконструктивну.


Естетична хірургія

Розділ медицини спрямований на усунення естетичних недосконалостей, ознак старіння, вроджених та набутих дефектів. Це можуть бути наступні операції:

 • Згладжування зморшок, підтяжка обличчя;
 • Видалення жирових відкладень та надлишків шкіри;
 • Зміна форми носа, вік, вух та губ;
 • Корекція об'єму губ;
 • Усунення дефектів шкіри та інших вад з естетичних міркувань.

Наш центр естетичної хірургії допомагає не лише усунути недосконалості шкіри, але й повернути їй молодий вигляд. Після операції пацієнти вчаться дивитися на себе іншими очима та цінувати красу, у них з'являється новий стимул стежити за зовнішністю.


Реконструктивна хірургія


Даний вид пластики застосовується в естетичних цілях та для відновлення природного вигляду при пошкодженнях шкіри або вроджених аномаліях. Розділ пластичної хірургії охоплює:

 • Відновлення форми носа, губ, вух;
 • Усунення гіперпігментації;
 • Видалення шрамів після операцій або травм;
 • Усунення наслідків опіків;
 • Регенерація м'яких тканин;
 • Коригування інших вроджених або придбаних дефектів.

Безкоштовна консультація пластичного хірурга в Києві


Проведенню операції передує консультація з лікарем-пластичним хірургом. Під час первинного прийому фахівець здійснює огляд, вивчає історію хвороби та питає про результати, які хоче досягти пацієнт. Далі призначається низка аналізів, за необхідності – інструментальні обстеження та консультація з суміжним фахівцем. За можливості усунення дефекту та проведення операції, фахівець визначає оптимальний метод та надає список передопераційної підготовки. Крім того, хірург показує на комп'ютері прогноз операції за допомогою 3D моделювання та за необхідності вносить корективи.


Ціна на пластичну хірургію в Києві залежить від застосовуваної техніки, обсягу та складності робіт, тривалості лікувального заходу та інших чинників. Остаточну вартість повідомить адміністратор медичного центру відразу після консультації. У разі проходження подальшого лікування у нас, консультація є безкоштовною.


«Консиліум Медікал» – одна з кращих клінік пластичної хірургії в Києві та Україні. Ми проводимо операцію лише за можливості досягти бажаного ефекту та відсутності протипоказань. Це обумовлено тим, що наші фахівці розуміють всі ризики хірургічних втручань, несуть відповідальність за результат та дорожать своєю репутацією.


Хто проводить пластичні операції в нашій клініці на Подолі і Лук'янівці


У нашому медичному центрі працює один з кращих практичних хірургів в Києві та Україні, Aхундова Лала Нізамієвна. Вона є дипломованим лікарем ЛОР-пластичним хірургом, має понад 10 років досвіду роботи. Наш фахівець довгі роки вдосконалювала свої навички в Стамбулі, де проходила навчання, стажування та відвідувала конгреси. Сьогодні вона успішно застосовує свої знання в Києві, допомагаючи пацієнтам з усієї України придбати та повернути гарне і доглянуте обличчя.


Для замовлення послуг пластичної хірургії, записуйтеся на консультацію в клініку «Консиліум Медікал» за телефоном або через форму онлайн.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук