Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Плазмаферез і гемосорбція

​Плазмаферез і гемосробція відносяться до групи методик екстракорпоральної еферентної терапії, тобто очищення крові від токсинів поза організмом пацієнта.

Плазмаферез і гемосробція відносяться до групи методик екстракорпоральної еферентної терапії, тобто очищення крові від токсинів поза організмом пацієнта.


Ці процедури відносно недавно увійшли в арсенал невідкладної і планової медицини. Проте, доведена ефективність застосування екстракорпоральної детоксикації перетворила вищезгадані методики в еталон надання допомоги при ряді патологічних станів.


Чому можна без побоювань звертатися в наш медичний центр

Хронічні і гострі хвороби нирок, печінки, підшлункової залози, аутоімунні, алергічні, судинні розлади, отруєння алкоголем, отрутами грибів, промисловими токсинами — всі ці стани характеризуються появою в крові шкідливих речовин, які пошкоджують органи і тканини. Аутоімунні антитіла, аміак, алкоголь або ферменти, токсини блідої поганки та інші сполуки вбивають клітини організму рівно стільки часу, скільки вони знаходяться в організмі.


Прискорити виведення отруйних речовин можна шляхом прийому медикаментів, посилення сечовиділення, виведення калу та іншими процедурами, які діють повільно, слабо і недостатньо ефективно.


Плазмаферез і гемосорбція є єдиними методиками, здатними швидко і невідкладно видалити вже потрапили в кров елементи і безпосередньо звільнити організм від джерела його хворобливого стану. Цінність цих процедур складно переоцінити, тому що в умовах застосування невідкладної медицини отруєнь ендогенними і екзогенними отрутами вони просто незамінні.


Ми пропонуємо діагностику і комплексне лікування

Плазмаферез частіше застосовується для швидкого зменшення кількості циркулюючих в крові антитіл при алергічних, аутоімунних захворюваннях. Методика вкрай ефективна як в умовах невідкладного лікування, так і в складі комплексної терапії хронічних захворювань.


Гемосорбция незамінна при отруєннях, захворюваннях печінки і нирок, вона викликає менше неприємних відчуттів і рідше вимагає введення додаткових препаратів.


Схема лікування

І плазмаферез, і гемосорбція зовні проводяться однаково, при обох процедурах необхідно підключення венозної системи пацієнта до замкнутого контуру апарату. За системою трубок кров проводиться через фільтруючі елементи, де безпосередньо і проводиться її звільнення від непотрібних молекул. Розрізняються процедури механізмом дії і будовою фільтрів.


Суть плазмаферезу полягає в відділенні плазми крові від її формених елементів, цей процес відбувається за допомогою мембран або спеціальних центрифуг. З організму вилучається частина плазми з усіма розчиненими в ній токсинами, ферментами і антитілами. У кровотік повертаються тільки клітини крові, а відсутній обсяг рідини відшкодовується внутрішньовенним введенням фізіологічного розчину. Метод виключно ефективний при лікуванні аутоімунних захворювань і отруєнь. Після сеансу пацієнт може відчувати незначну слабкість або запаморочення, однак ці симптоми швидко проходять.


При гемосорбції кров багаторазово проходить крізь систему сорбентів, на яких осідають шкідливі речовини. Плазма при цьому не видаляється, дефіциту об'єму циркулюючої рідини у пацієнта не спостерігається. Методика відрізняється більшою безпекою, кращу переносимість і чудовими результатами при отруєннях та ряді інших станів.


Переваги лікування в Consilium Medical

Кваліфіковані лікарі, сучасне і безпечне обладнання сприяють прийняттю правильного рішення про подальшу терапію будь-якого процесу, що вимагає екстракорпоральної детоксикації. Розробка плану лікування не обмежена відсутністю апаратури або браком досвіду - ви отримаєте саме те лікування, яке вам необхідно.

Записатися
на прийом
Залишити відгук