Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Гінекологія

​Гінекологія — це великий напрямок медицини, до першочергових завдань якого відноситься турбота про репродуктивне здоров'я жінки в різні її вікові періоди.

У медичному центрі «Consilium Medical» в Києві, напрямок гінекології працює вже тривалий час, і за цей період отримало позитивну репутацію. Робота в відділенні гінекології заснована на чуйному і дбайливому ставленні до кожної жінки, яка звернулася за допомогою в центр.


Широкий спектр послуг і комплексні підходи при захворюваннях жіночої статевої сфери, багаторазово помножені на великий досвід медичного персоналу і висококласне обладнання медичного центру та гінекології в «Consilium Medical» роблять можливим проведення профілактики, встановлення діагнозу та успішного якісного лікування в найкоротші терміни.


У медичному центрі, у напрямку гінекології надають допомогу, консультують, проводять консервативне і оперативне лікування при гормональних порушеннях в різні вікові періоди, проблеми з менструальним циклом, запальних і передракових гінекологічних захворюваннях..


Відділення гінекології центру «Consilium Medical» в Києві надає наступні послуги:


 • - Консультація гінеколога.
 • - Консультація ендокринолога.
 • - Гормональний скринінг.
 • - Діагностика гінекології.

Також проводиться в гінекології лікування мастопатій, розладів менструального циклу, патологічного клімаксу, запальних захворювань органів малого таза, патологій шийки матки, захворювань бартолінової залози.


Нерідко в гінекології лікування проводиться виключно хірургічним методом. Високоточне сучасне обладнання дозволяє виконувати не тільки традиційні, але і малоінвазивні операції в гінекології, що значно скорочують період перебування пацієнтки в стаціонарі центру, є більш безпечними і знижують ризик розвитку післяопераційних ускладнень.


Лікарі гінекологічного відділення медичного центру «Consilium Medical» мають великий стаж успішної роботи за основними гінекологічним напрямками, постійно вдосконалюють свої навички і поповнюють знання, беручи участь у вітчизняних і зарубіжних конференціях, майстер-класах та стажуваннях провідних світових фахівців.Діагностичне та лікувальне обладнання відповідає найсучаснішим вимогам і найвищим міжнародним стандартам. Завдяки цьому, в нашому відділенні гінекології, діагностика максимально точна і швидка! Пацієнтам доступні такі інструментальні методи діагностики, як гістероскопія, кольпоскопія, гістеросальпінгографія, вимірювання базальної температури, МРТ органів малого таза, УЗД діагностика, аспіраційна біопсія ендометрія і шийки матки, біопсія. Також при необхідності виконуються різні лабораторні дослідження. Всі обстеження і процедури проводяться з урахуванням гігієнічних нормативів.


Крім цього, центр гінекології «Consilium Medical» в Києві оснащений новітнім анестезіологічним обладнанням, що дозволяє при особливо болісних процедурах і оперативних втручаннях проводити якісне місцеве і загальне знеболювання. Наявність власного стаціонару дозволяє вести цілодобовий нагляд за перенесли оперативне втручання, або пацієнтами з важкими гінекологічними захворюваннями.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук