Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія в онкології

Лапароскопічна хірургія в онкології стоїть в авангарді сучасних методик боротьби з пухлинами.

Висока інформативність і ефективність, мінімальний ризик ускладнень, а також розширені у порівнянні з традиційним втручанням можливості лікування перетворили малоінвазивні операції під відеоконтролем в золотий стандарт видалення новоутворень.

Лапароскопія в онкології

Особливості онкохірургії

Особливостями хірургії злоякісних і доброякісних новоутворень є вкрай висока ціна неповного видалення патологічного вогнища і підвищений ризик ускладнень через загальне виснаження пацієнта.


Лапароскопія в онкології застосовується для зниження втрати крові під час операції, збільшення точності і ефективності видалення пухлини і її метастазів.


Суть операції полягає в маніпуляціях спеціальними ендоскопічними інструментами під відеоконтролем. У черевну порожнину нагнітається певна кількість газу для підняття стінки живота, після чого туди вводиться невелика камера з освітленням.


Мініатюрність і точність інструментарію, особливості системи спостереження за ходом процедури дозволяють обійтися без великих розрізів і, відповідно, уникнути зайвих травм шкіри, м'язів і внутрішніх органів.


Для лапароскопічної операції в онкології зазвичай буває досить 3-4 розрізів по 1-2 см завдовжки. Процедура проводиться під повним знеболенням, а наступний період відновлення в порівнянні з наслідками відкритих втручань коротше і комфортніше.


Ми пропонуємо діагностику і комплексне лікування

 • Найбезпечніша лапароскопічна хірургія в онкології завдяки сучасному обладнанню, що вимагає мінімального розміру операційних ран.
 • Кваліфіковані лікарі з великим досвідом виконання лапароскопічних операцій в онкології проводять лікування після детальної діагностики і розробки детального плану терапії і самого втручання.
 • Перед- і післяопераційне перебування в комфортних палатах, повний супровід в реабілітаційному періоді.

Схема лікування

Для уточнення можливостей і протипоказань до лапароскопії онкологи нашого центру ретельно вивчають результати обстеження і попередніх етапів терапії новоутворення.


Ретельно планується додаткова діагностика або необхідні підготовчі заходи.


У разі неможливості або недоцільності проведення ендоскопічної операції пацієнтові обов'язково розкажуть про найбільш ефективні і корисні в кожному конкретному випадку методи. Так, іноді більший ефект може давати традиційне, відкрите втручання через широкий розріз, променева або консервативна терапія.


Після уточнення показань проводиться безпосередня підготовка до операції.

Лапароскопія в онкології може бути як одномоментним і остаточним методом лікування новоутворення, так і служити необхідним етапом комплексного лікування процесу. 


Терапевтична тактика цілком залежить від виду, обсягу і агресивності пухлини, загального стану людини, що страждає виявленої хворобою.


Як правило, найбільші результати ендоскопічна хірургія показує в видаленні невеликих доброякісних новоутворень або лікуванні злоякісного процесу без метастазів.


Завдяки маленьким розрізам і практично відсутньої крововтрати пацієнт досить швидко відновлюється і в деяких випадках може обходитися без подальшого лікування специфічними медикаментами.


Проте, оцінити клінічну картину цілком і порекомендувати той чи інший тип операції може тільки лікар, який досконально володіє всім спектром онкологічних операцій.

Записатися
на прийом
Залишити відгук