Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

УЗД магістральних судин

​Ультразвукове дослідження (УЗД) магістральних судин в медичному центрі «Consilium Medical» представлено повним спектром методик для діагностики різних патологічних станів артерій і вен.
УЗД магістральних судин
УЗД магістральних судин

До магістральних судинах відносять великі гілки аорти, які є головними провідниками крові до різних областей і життєвоважливих органів, а також великі венозні колектори, що забезпечують зворотний відтік крові до серця. Магістральні артерії беруть свій початок від аорти, найбільшого судини, що виходить з лівого шлуночка серця. До магістральних також відносять сонні артерії, великі судини кінцівок, артерії, що несуть кров до нирок, іншим внутрішнім органам.


Ультразвукове дослідження магістральних судин дозволяє з'ясувати прохідність судин, наявність аномалій їх розвитку, пошкодження судинної стінки, дефекти в роботі клапанного апарату вен, запальним процесам в судинах і навколо них, наявність крововиливів. З метою визначення можливості проведення хірургічного або інтервенційного лікування виконують функціональну діагностику судинних магістралей.


Передумовами для діагностики магістральних судин можуть служити порушення мозкового кровообігу, запаморочення, слабкість і біль у кінцівках, болі в грудній клітці, зміни на електрокардіограмі. Часто УЗД магістральних судин виконують при різних інтервенційних втручаннях, для контролю правильності введення пристроїв і визначення ефективності лікування.


У медичному центрі «Consilium Medical» є найсучасніші апарати УЗД експертного класу від провідних виробників медичної техніки. Дані апарати дозволяють виводити зображення з найменшими подробицями на моніторі або друкованому носії.


Методика УЗ-досліджень абсолютно безпечна, тому вона може застосовуватися кілька разів поспіль без шкоди для здоров'я пацієнта. Вона практично не має протипоказань і з легкістю застосовується для визначення стану судин в тому числі у вагітних і жінок, які годують грудним молоком, а також дітей всіх вікових категорій, починаючи з періоду новонародженості. УЗД може виконуватися як на амбулаторному етапі, так і в умовах стаціонарного лікування.


Фахівці медичного центру володіють усіма тонкощами виконання ультразвукового обстеження, мають великий стаж роботи за даним видом діагностики, постійно підвищують свою кваліфікацію, беручи участь в міжнародних конференціях та практичних семінарах. Великий досвід роботи дозволяє проводити УЗД при різних патологічних станах і коригувати лікування відповідно до отриманих результатів.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Відгуки
Залишити відгук