Закрити
    Госпитализация
    круглосуточно
    График работы:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA

Гастроентерологія

​Гастроентерологія - це велика галузь медицини, в якій розглядаються різні аспекти профілактики та лікування захворювань шлунково-кишкового тракту.

У медичному центрі «Consilium Medical» гастроентерологічний напрямок представлено широким спектром послуг з діагностики та лікування різних патологічних станів, пов'язаних з дисфункцією органів травлення.


В процесі травлення і всмоктування їжі беруть участь безліч різних органів. Крім того, на нього впливають різні зовнішні і внутрішні чинники. Тому навіть невеликі відхилення в роботі будь-якого органу можуть значною мірою позначатися на надходження необхідних речовин в організм людини і виведення шлаків і токсичних продуктів.


Лікар-гастроентеролог медичного центру «Consilium Medical» проводить комплексну оцінку стану організму при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, за допомогою сучасних методів лабораторної та інструментальної діагностики, оцінюються скарги і дані клінічного огляду. При необхідності є стаціонарне відділення, з постійним моніторингом життєво-важливих функцій організму.


Для обстеження в розпорядженні медичного персоналу є ультразвукові сканери з високою роздільною здатністю і деталізацією отриманого зображення, сучасне ендоскопічне обладнання, яке дозволяє лікарю оглянути уражену область і визначити вираженість змін. Також доступні методи променевої діагностики і магніто-резонансна томографія. Повний спектр необхідних лабораторних досліджень уможливлює визначення функціонального стану печінки, підшлункової залози та інших внутрішніх органів.


Діагностика і лікування проводиться відповідно до протоколів і стандартів провідних гастроентерологічних товариств Європи та Америки. При цьому враховуються всі особливості будови організму і розвитку історії хвороби, призначається індивідуально підібраний план лікування.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі