Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Хірургічне лікування хропіння

Хірургічне лікування хропіння — це радикальний захід, але іноді без нього не обійтися. Застосовується такий підхід, якщо консервативна терапія не дає результатів.


Хропіння ночами у людини — це не просто дискомфорт для оточуючих, а й симптом захворювання. У деяких випадках хірургічне лікування хропіння лазером — це необхідність. Важливо знати, що ігнорування проблеми може призвести до зупинки дихання. Тому при її виникненні варто пройти обстеження, щоб встановити причину розладу і підібрати метод його лікування.

Хірургічне лікування хропіння
Хірургічне лікування хропіння

Коли потрібна операція?


Перш ніж починати хірургічне лікування хропіння, фахівець проводить комплексне обстеження для виявлення причини неприємного явища.


Класичне або лазерне лікування хропіння проводиться за наступними показниками:

●       погана прохідність дихальних шляхів через викривлену носову перегородку (дефект від народження або отриманий в результаті травми);

●       пухкі лімфоїдні тканини;

●       зупинка дихання уві сні;

●       новоутворення в носоглотці;

●       патологічні дефекти м'яких тканин неба, мигдаликів, піднебінного язичка.


Рішення про проведення операції приймає лікар за результатами обстеження.


Протипоказання


Хірургічне лікування хропіння не проводять при наявності наступних протипоказань у пацієнта:

●       ожиріння;

●       важкі захворювання серцевої системи;

●       злоякісні пухлини;

●       проблеми зі згортанням крові;

●       похилий вік;

●       непереносимість анестезії.


Лікування хропіння лазером може проводитися при порушенні згортання крові, так як під час операції відсутня кровотеча, а значить і ризик появи ускладнень зведений до нуля.


Види оперативного втручання


Хірургічне лікування хропіння в Києві найчастіше проводиться такими методами:

●       Класична операція. Втручання виконується за допомогою використання скальпеля. Залежно від причини хропіння може проводитися резекція піднебінного язичка, м'яких тканин неба або мигдалин, корекція носових проходів.

●       Лазерна пластика. Лікування хропіння лазером вважається альтернативною і більш ефективною методикою. Суть процедури зводиться до того, що лікар направляє пучок лазерних променів на проблемні ділянки. Лазерна енергія випаровує клітини, а на їх місці утворюються рубці з сполучної тканини, в результаті чого відбувається стягування тканин і неприємний симптом йде.

●       Радіохвильове лікування. Цей метод ефективно застосовується для боротьби з хропінням незалежно від ступеня ураження тканин. Важливі його плюси — безкровність і швидкий реабілітаційний період.


Реабілітація після хірургічного лікування хропіння


Тривалість реабілітаційного періоду залежить від виду операції. Якщо проводилося лазерне лікування хропіння, відновлення триватиме 7-10 днів, іноді більше. При класичному втручанні може знадобитися 2-4 тижні.


В період реабілітації необхідно вживати м'яку і перетерту їжу. Слід відмовитися від гарячої та холодної їжі, напоїв. Фізичні навантаження на час відновлення також під забороною, як і вживання спиртного, куріння.


Вартість операції


Якщо вас цікавить хірургічне лікування хропіння, ціна операції залежить від її виду, використовуваної анестезії, наявності додаткових патологій, які потребують корекції, і інших чинників. Оптимальним варіантом вважається лазерне лікування хропіння. Вартість процедури вища в порівнянні з класичним методом, проте ризики розвитку ускладнень зведені до мінімуму, а ефективність висока.


Пройти лікування хропіння ви можете в нашій клініці Consilium Medical в Києві. Досвідчений фахівець підбере оптимальний метод і допоможе позбутися від проблеми.


Щоб дізнатися точну вартість операції, запишіться на прийом до лікаря, скориставшись онлайн-формою на сайті або телефонуйте.

Записатися
на прийом
Залишити відгук