Закрити
    Госпіталізація
    цілодобово

    Графік роботи:
    пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Невідкладна терапія

​На відміну від багатьох інших приватних медичних клінік, медичний центр «Consilium Medical» надає послуги невідкладної терапії при різних критичних станах
Невідкладна терапія

Невідкладна медицина - це один з напрямків в наданні медичних послуг, що вимагає від лікаря високої кваліфікації, досвіду, напруження розумових і фізичних здібностей. Невідкладні стани часто бувають непередбачувані за перебігом і можуть призводити до тяжких наслідків навіть незважаючи на проведену інтенсивну терапію.


З цих причин багато клінік не роблять невідкладну медичну допомогу, так як не мають необхідного оснащення для оцінки стану хворої людини, і можливості провести швидке адекватне лікування.


У медичному центрі «Consilium Medical» представлений великий спектр послуг невідкладної терапії. Оснащення і великий досвід лікарського персоналу дозволяє виконувати діагностику і лікування різних станів за допомогою інноваційних технологій, лабораторних методів дослідження і високоінформативних методів візуалізації. Також впроваджені процедури, які дозволяють робити довгостроковий моніторинг стану в умовах палати інтенсивної терапії під постійним наглядом медичного персоналу.


Особливо часто невідкладні стани зустрічаються при серцево-судинних захворюваннях: декомпенсація серцевої недостатності, гіпертонічні кризи, порушення ритму і провідності серця, болі в області серця. Також можливі стани, коли необхідна термінова кваліфікована допомога при ревматологічних процесах, цукровому діабеті, алергічних захворюваннях, в тому числі і при бронхіальній астмі.


Кваліфікований медичний персонал завжди готовий надати в повному обсязі необхідну медичну допомогу.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук