Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лікування гіпергідрозу

Надмірне потовиділення доставляє чимало дискомфорту. Цей стан викликає комплекси, змушує людей обмежити рухи тіла, а також частіше за інших міняти одяг та приймати водні процедури. Медичний центр «Консиліум Медікал» допоможе позбутися цих незручностей за короткий час та без хірургічного втручання. Наш лікар-косметолог, Лукасевич Маріанна Василівна, проводить лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) в Києві шляхом ін'єкційної косметології. Для процедури вона використовує добре відомі препарати в області естетичної медицини, які офіційно зареєстровані та успішно зарекомендовані в Україні.

Вартість: от 7000 грн.
Лікування гіпергідрозу (надмірної пілтивості)

Як працюють препарати для лікування гіпергідрозу?

Основною діючою речовиною препаратів є ботулотоксин типу А. Після проникнення в шкіру він блокує передачу нервових імпульсів до потових залоз, в результаті чого мінімізується потовиділення. Для введення препаратів використовуються надтонкі голки та застосовуються сучасні методики ін'єкційної косметології. Тому процедура є безболісною та не викликає неприємних відчуттів.

Наша клініка займається лікуванням гіпергідрозу на ділянках тіла, де найчастіше проявляється підвищена пітливість:

 • під пахвами;
 • долоні;
 • обличчя (на лобі та верхній губі);
 • ноги (стопи).

Як відбувається лікування гіпергідрозу ботулотоксином?


Під час первинного огляду лікар діагностує гіпергідроз шляхом проведення проби Мінора (йодокрохмальної проби). Вона дозволяє з високою точністю знайти проблемні ділянки шкіри. Поверхня епідермісу дезінфікується 70% спирту, обробляється розчином Люголя та посипається крохмалем. Місця з посиленим потовиділенням визначаються за кольором: синьо-блакитний вказує на нормальний стан шкіри, темно-синій та фіолетовий є ознакою інтенсивного гіпергідрозу в цій ділянці.

Лікування підвищеної пітливості складається з наступних етапів:

 • Проблемна ділянка шкіри обробляється антисептиком.
 • Лікар-косметолог готує препарат в присутності пацієнта.
 • У разі надчутливої шкіри або патологічної боязкості голки, застосовується місцевий анестетик.
 • Введення препарату шляхом внутрішньошкірних ін'єкцій на відстані 1 см одна від одної.
 • Нанесення антисептика на оброблені ділянки шкіри.

Разом з діагностикою, лікування гіпергідрозу займає до 1 години. Для розв’язання проблеми достатньо одного сеансу. Препарати мають стандартні протипоказання та обмеження після процедури. Перші 10 днів заборонено відвідувати басейни, сауни та лазні, а також довго перебувати на сонці. Протягом 3-х днів не радимо користуватися антиперспірантами.


Після ін'єкційної терапії в місцях проколу можуть з'явитися папули, почервоніння та невеличка набряклість. Сліди ін'єкцій проходять через 3-4 дні. Зниження пітливості можна помітити на 4-й день, а максимальний результат наступає через 2-3 тижні. Ефект зберігається до 6-12 місяців, залежно від локалізації проблеми. Для підтримки результату радимо два рази на рік проводити профілактичні процедури.

Скільки коштує лікування гіпергідрозу в Києві?


У медичному центрі «Консиліум Медікал» ціна на лікування гіпергідрозу (підвищеної пітливості) визначається індивідуально, оскільки залежить від застосовуваного препарату та ділянки тіла.


Для розрахунку вартості терапії записуйтеся на прийом до нашого косметолога-дерматолога, Лукасевич Маріанни Василівни. Вона контролює всі етапи лікування — від встановлення діагнозу до післяпроцедурного періоду. Спеціаліст має вищу медичну освіту, пройшла спеціальні курси правильного введення нейропротеїну, а також застосування сучасних ін'єкційних методик. Для лікування гіпергідрозу лікар-косметолог використовує лише сертифіковані препарати, зареєстровані в Україні.

Записатися на консультацію до клініки «Консиліум Медікал» Ви можете через форму зворотного зв'язку або за одним з номерів телефону, зазначених на сайті.

Записатися
на прийом
Фахівці
нашої клініки
Всі лікарі
Залишити відгук