Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Лапароскопія при пухлинах нирок

Пухлини нирок в структурі всіх онкологічних захворювань знаходяться на 10 місці за поширенням.

Статистика свідчить, що до 90% виявлених новоутворень нирок можна віднести до злоякісних.

Лапароскопія нирки дозволяє провести оперативне лікування безпечно, акуратно і надійно з мінімальним ризиком рецидиву або ускладнень.

Причини і симптоми утворення пухлин в нирках

Точні причини більшості онкологічних захворювань до цих пір залишаються невідомими, однак певні закономірності все ж простежуються.


Так відомо, що ризик виникнення раку нирки у курців і у пацієнтів з ожирінням зростає на 20 - 60%. Певний негативний вплив на появу пухлин сечостатевої системи має і постійний прийом діуретиків.


Із нез'ясованих точно причин у чоловіків рак нирки зустрічається в 2 рази частіше, ніж у жінок.


Першими симптомами злоякісних пухлин нирки можуть бути:


 • поява крові в сечі,
 • ниючі тупі болі в попереку,
 • загальна слабкість або необгрунтована втрата ваги.

Невеликі доброякісні ліпоми, ангіоми або онкоцитома взагалі можуть ніяк себе не проявляти, виявляючись лише при профілактичних оглядах.


Після широкого впровадження ультразвукової діагностики частота раннього виявлення пухлин нирки збільшилася, що поліпшило статистику виживання і одужання пацієнтів.


Роль лапароскопії в лікуванні пухлин нирок

Основним методом лікування як доброякісних, так і злоякісних новоутворень є їх видалення з частиною нирки або всім органом.


Лапароскопія пухлини нирки сьогодні є еталоном лікування в урології. Чудові естетичні результати, мінімальний ризик розвитку інфекційних ускладнень і кровотечі, широкий спектр залежних методик патологій зробили лапароскопію нирок по-справжньому незамінною процедурою.


Ендоскопічно можливо провести видалення самої пухлини, резекцію (часткове видалення) нирки та широка втручання, що включає видалення нирки, сечоводу, жирової клітковини і лімфатичних вузлів.


При цьому, незалежно від обсягів операції, саме лапароскопічне видалення пухлини нирки буде найбільш безпечним і ефективним серед інших методик варіантом.


Велике значення має і так звана діагностична лапароскопія нирки. Ця операція має на увазі ретельний огляд порожнини живота і взяття зразків підозрілих тканин для їх подальшого мікроскопічного дослідження.

Ми пропонуємо
діагностику і лікування
 • 1

  Безпечні лапароскопічні операції на нирці з застосуванням інноваційного якісного обладнання.

 • 2

  Сучасна лапароскопія нирки за ціною, максимально відповідної пропонованого обсягу послуг.

 • 3

  Комфортний стаціонар оснащеним всім необхідним для якісного і послідовного відновлення після лапароскопії пухлини нирки.

Записатися
на прийом
Схема лікування
Лапароскопія при пухлинах нирок
- 1 -
Найбільш частими варіантами лапароскопічних операцій на нирці є часткова резекція або повне видалення нирки.

Тактика лікування виявленої патології приймається після детального обстеження.


Ключовими методиками при діагностиці пацієнтів з пухлинами сечостатевої системи є ультразвукове дослідження, комп'ютерна томографія з контрастуванням, біопсія новоутворення для взяття зразків тканин.


Якщо різновид і розміри пухлини дозволяють зберегти орган, виконується лапароскопічна резекція нирки. Під повноцінною анестезією і відеоконтролем зі збільшенням видаляється тільки уражена частина нирки, після чого виконується цілий ряд маніпуляцій для порятунку залишеної частки.


У післяопераційному періоді проводиться потужна антибіотикотерапія, підтримка функції сечовидільної системи, специфічне протипухлинне лікування.


Лапароскопічна резекція нирки за ціною мало відрізняється від інших малоінвазивних операцій, хоча сумарна вартість лікування буде змінюватися в залежності від складності патології.

- 2 -
У разі важкого ураження, ризику метастазування або інфікування урологи віддають перевагу радикальному розв'язанню питання.

Лапароскопічне видалення нирки допомагає зберегти життя людини, і при належному підході не так сильно впливає на життя, як це уявляють пацієнти.


У нашому центрі проводиться грамотна лапароскопія нирки по обґрунтованою ціною в Києві. Це дозволяє скористатися якісними послугами якомога більшій кількості пацієнтів.

Залишити відгук