Біопсія кісти молочної залози проводиться кількома способами, однак метод пункції залишається одним з найбільш популярних. Він має на увазі забір невеликої кількості тканин для подальшого дослідження шляхом проколу. Процедура є малоінвазивної, проводиться під місцевою анестезією і не вимагає накладення швів.
Забір тканини виконується для її подальшого гістологічного дослідження. Біопсія кісти молочної залози відноситься до безпечних діагностичних методів, пошкодження нервових закінчень, судин при заборі тканини виключені.
Багато пацієнток приходять на процедуру з почуттям страху, тому наші фахівці завжди попередньо розповідають про те, як робиться пункція молочної залози. При правильному проведенні маніпуляція не супроводжується болем, пацієнтка відчуває лише незначний дискомфорт.
Кіста молочної залози, пункція яка призначається маммологом, легко намацується і відображається при інших методах діагностики.
Показання до забору тканин грудей:
• запальні вогнища, ущільнення, вузли, виявлені при проходженні УЗД;
•видимі зміни структури грудей;
• затвердіння соска, тріщини і виразки навколо нього;
• присутність кров'яних виділень з сосків.
Пункція кісти молочної залози під контролем УЗД дозволяє точно визначити місце проколу і забору тканин, завдяки чому вдається досягти високої точності дослідження.