Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

МРТ кульшових суглобів

​МРТ кульшових суглобів передбачає детальне вивчення м’язів, капсул, хрящових та сполучних тканин завдяки чіткій візуалізації. Зображення досліджуваної області у тривимірній проєкції дозволить лікарю підібрати ефективну тактику терапії.

Коли потрібно виконати МРТ кульшового суглоба?


Метод діагностики показано за наявності наступних патологічних станів:

 • Остеоартрит (захворювання дегенеративного характеру);
 • Ревматичні патології: хвороба Бехтерева, анкілозуючий спондиліт, ураження суглобів на фоні системного червоного вовчака;
 • Побутові та спортивні травми: тріщини, переломи, ушкодження м’язів та зв’язок, утиск нервів та ін.;
 • Вроджений вивих стегна (дисплазія);
 • Доброякісні новоутворення та онкозахворювання;
 • Запальні процеси в сухожиллях;
 • Болі, набряклості та зміни кольору шкіри невідомої етіології;
 • Аномалії розвитку тканин;
 • Обмежена рухливість суглоба.

Магнітно-резонансна томографія кушового суглоба також призначається для планування хірургічних втручань та для післяопераційного контролю.


Протипоказання до МРТ кульшового суглобу


Попри відсутність променевого навантаження на організм, цей метод обстеження має кілька протипоказань. Сеанс заборонено проводити за наявності в тілі металевих елементів: інсулінової помпи, нейро- та кардіостимулятора, пластин чи протезів. Процедуру заборонено проводити при гострих психічних розладах та в перший триместр вагітності.


Як проходить магнітно-резонансна томографія?


Перед діагностикою відсутні будь-які обмеження. За виключенням МРТ з контрастом - у цьому випадку необхідно утриматись від вживання їжі за 4-6 годин до процедури та не пити воду протягом 2-х годин до сеансу. Контрастне посилення сприяє кращій візуалізації структур, що необхідно при вивченні пухлин та метастазів, прихованих гематом, запальних процесів та вроджених аномаліях.


Перед тим як зробити МРТ тазо-стегнових суглобів, потрібно зняти металеві прикраси та аксесуари. Далі пацієнт лягає на спину на стіл, який засовується в камеру томографа. Під час сеансу людина не відчуває болю та дискомфорту. Обстеження триває до 20 хвилин, при введенні контрасту - в 1,5-2 рази довше. Протягом всього часу діагностику контролює фахівець. Він знаходиться у сусідній кімнаті і спостерігає через вікно, а також періодично надає рекомендації через мікрофон.


Після сеансу фахівець розшифровує результати. Того ж дня або наступного дня пацієнту надаються знімки на плівці та висновок, що містить попередній діагноз. Матеріали ви можете отримати у друкованому та електронному вигляді. План лікування на основі отриманих результатів призначає ваш лікар.


На МРТ кульшового суглобу ціна в Києві залежить від необхідності у використанні контрасту. Остаточну вартість ви дізнаєтесь у нашому медичному центрі на Позняках «Лівий берег».


Бажаєте отримати більше інформації чи записатись на діагностику? Телефонуйте за вказаним номером або скористайтесь онлайн-формою.

Переваги
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Цінова політика чітко регламентована і пацієнт завжди обізнаний про вартість майбутніх діагностики та лікування
Записатися
на прийом
Залишити відгук