Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

МРТ черевної порожнини

​МРТ черевної порожнини - це безболісний та ефективний метод діагностики за допомогою магнітного поля та радіочастотного випромінювання. Обстеження допомагає детально оцінити стан печінки, селезінки, жовчного міхура, підшлункової, м’яких тканин попереку та інших анатомічних структур. Висока інформативність дослідження досягається завдяки чіткій візуалізації розмірів та структури тканин.

Показання до МРТ черевної порожнини


Цей метод діагностики призначають для диференціювання та визначення стадії розвитку наступних патологій:


 • Травматичних ушкоджень ;
 • Хронічних та гострих запальних процесів ;
 • Вроджених аномалій розвитку органів черевної порожнини ;
 • Доброякісних новоутворень (аденоми, кісти та ін.) ;
 • Злоякісних пухлин на ранній стадії та с метастазами ;
 • Скупчення рідини в порожнині очеревини ;
 • Судинних захворювань та інших патологій.

Магнітно-резонансна томографія черевної порожнини також проводиться при плануванні операцій та після хірургічних втручань для контролю динаміки. Для отримання повної картини, лікар може призначити процедуру в комплексі з МРТ заочеревинного простору. Це дозволить лікарю оцінити стан сечоводів та нирок.


Протипоказання до магнітно-резонансної томографії


Перелік протипоказань є стандартним: наявність в тілі медичних елементів з вмістом металу, уламків та ін. Заборонено проводити процедуру в першому триместрі вагітності. Якщо потрібно зробити МРТ черевної порожнини з контрастом, діагностика протипоказана в період лактації, за наявності алергії на гадоліній та хронічної ниркової недостатності.


МРТ органів черевної порожнини: підготовка


За 2-3 дні до процедури потрібно виключити з раціону продукти, що викликають метеоризм. До них відносять: овочі, бобові, хлібобулочну продукцію, міцний чай та каву, спиртні та газовані напої. Останній прийом їжі дозволено за 8-12 годин до сеансу. Перед обстеженням потрібно випорожнити сечовий міхур.


Як проходить магнітно-резонансна томографія черевної порожнини?


Діагностика проводиться за стандартною процедурою та триває 40-45 хвилин. Якщо необхідно детальніше візуалізувати анатомічні структури, через катетер внутрішньовенно вводиться контрастна речовина на основі гадолінію. Препарат повністю безпечний для здоровʼя та самостійно виводиться з організму.


Контрастне підсилення застосовується в двох випадках:


 • Підозра на злоякісну пухлину ;
 • Виявлення вогнища та поширеності запального процесу.

Протягом доби після процедури пацієнту надається знімки з висновком рентгенолога.

Ціна на МРТ органів черевної порожнини в Києві на Лівому березі (Позняки) в нашій клініці залежить від необхідності у контрастуванні та кількості досліджуваних зон. Остаточну вартість ви дізнаєтесь в медичному центрі після запису або консультації лікаря.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Цінова політика чітко регламентована і пацієнт завжди обізнаний про вартість майбутніх діагностики та лікування
Записатися
на прийом
Залишити відгук