Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Клінічні дослідження - Спонсорам/КІО

Медичний Центр CONSILIUM MEDICAL – це сучасний багатопрофільний лікувально-профілактичний заклад, який займається вирішенням клінічних ситуацій різного рівня складності, використовуючи індивідуальний підхід до пацієнта та командну роботу досвідчених висококваліфікованих лікарів.


Також, в нашому центрі успішно проводяться міжнародні клінічні дослідження II-IV фази в різних галузях:

 • Ревматології;
 • Кардіології;
 • Метаболічних розладів;
 • Гастроентерології;
 • Інфекційних захворювань.

Висока кваліфікація та багаторічний професійний досвід лікарів, наявність необхідного обладнання та профілю дозволяють також проводити дослідження в області онкології, пульмонології, гінекології, дерматології.


У 2017 році заклад пройшов плановий аудит Державного Експертного Центру МОЗ України. Істотних зауважень отримано не було.


У нашому Медичному Центрі працює Комісія з питань Етики, яка діє згідно з принципами ICH GCP, локального законодавства та міжнародних норм у сфері проведення клінічних досліджень.


Засідання проводяться кожні два тижні або в разі потреби. Розгляд поданих документів та отримання рішення, у разі необхідності, займає від 3 днів до двох тижнів.


Контакти: Директор Медичного Центру «Консиліум Медікал» Решотько Дмитро Олексійнович drconmed@gmail.com, +380-44-207-49-27.


Записатися
на прийом