Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA
17 мая 2018

Де зробити УЗД серця в Києві?

Ехокардіографія (ЕХО) або УЗД серця — широко затребувана послуга. Це максимально безпечне і високо інформативне дослідження, яке дозволяє оцінити функцію серця і діагностувати його патологію.
Де зробити УЗД серця в Києві?
 • Завдяки даному методу дослідження лікар може вивчити наступні параметри:
 • частота серцевого ритму.
 • обсяг і розміри серцевих камер.
 • товщина стінок передсердь, шлуночків і перегородок.
 • функціонування серцевих клапанів.
 • час скорочення міокарда.
 • стан перикарда.
 • стан аорти і коронарних судин.
 

ЕХО або УЗД серця може бути вирішальним у діагностиці міокардиту, перикардиту, кардіоміопатій, пухлин серця, аневризми, серцевої недостатності і ряду інших патологій. Дуже часто ЕХО серця призначається дітям з профілактичною метою.

 

Головне питання, яке турбує практично кожного пацієнта — де зробити і яка вартість УЗД серця. У Києві ціна на дану послугу різна і залежить від багатьох факторів, про які розповімо далі.

 

В середньому, на УЗД серця в Києві, ціна знаходиться в діапазоні 350-500 грн (дані 2018 р.). У більшості клінік вона становить приблизно 300-350 грн., А в деяких може досягати навіть 900 грн. і більше. Однак, висока ціна не завжди має на увазі під собою якість, тому до вибору клініки слід підходити дуже уважно.

 

Де зробити УЗД серця в Києві?

 

Де ж можна зробити УЗД серця? Київ пропонує величезний вибір клінік — і приватних, і державних, — де проводиться дане дослідження. Всі вони належать до різного цінового сегменту, відрізняються між собою якістю послуг, що надаються, кваліфікацією фахівців.

 

Ехокардіографія в Києві входить в список послуг практично кожної клініки. Однак, пацієнт зацікавлений в якомога більш якісному дослідженні і правильній інтерпретації його результатів. З огляду на відгуки, максимально інформативна ехокардіографія в Києві проводиться в приватній клініці «Консиліум Медікал».

 

Високоякісна сучасна апаратура, що відповідає європейським стандартам і багатий досвід спеціалістів клініки «Консиліум Медікал» дозволяє отримати максимально точні і достовірні результати ЕХО серця в Києві. Крім цього, тут пацієнта проконсультує висококваліфікований кардіолог, який, ознайомившись з висновком лікаря-сонолога, зможе оцінити стан серцево-судинної системи і скласти план подальшого обстеження і лікування.

 

Зробити УЗД серця в Києві в клініці «Консиліум Медікал» можна за попереднім записом — по телефону, або через сайт.

 

Від чого залежить ціна на УЗД серця?

 
 • На УЗД серця ціна залежить від наступних факторів:
 • розташування і авторитет клініки.
 • фірма виробництва апаратури, її точність і якість.
 • кваліфікація лікаря-сонолога, який проводить дослідження.
 

Ехокардіографія серця, ціна в клініці Консиліум Медікал

 

На послугу ехокардіографія серця ціна в клініці «Консиліум Медікал» знаходиться в середній ціновій категорії, незважаючи на те, що дослідження виконується на новітньому обладнанні висококваліфікованим лікарем-сонологом. Це одна з причин, чому клініка успішно зарекомендувала себе серед більшості пацієнтів.


Отже, в «Консиліум Медікал» на послугу Ехо серця ціна складає всього 350 грн.(вартість 2018р, точну вартість завжди можна знайти в розділі Вартість), в той час, коли середня вартість в Києві сягає 500 грн.! Ехокардіографія серця, ціна якої порадує кожного пацієнта, буде виконана тут максимально точно і на найвищому рівні!

схожі статті