Закрити
  Госпитализация
  круглосуточно
  График работы:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 вс.: выходной
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
г. Киев, ул. Глубочицкая, 17
RU UA
05 июля 2018

Лікар-онколог, хто він?

Одна з найбільш складних професій — лікар-онколог. Це пояснюється специфікою захворювань, які лікує спеціаліст.
Лікар-онколог, хто він?

Злоякісні пухлини можуть тривалий час розвиватися без симптомів, а потім стрімко розростися. Позбавити пацієнта від них дуже складно, велика ймовірність летального результату. Все це вимагає від лікаря-онколога великих знань симптомів, причин виникнення, особливостей протікання онкозахворювань. Крім того, лікар повинен бути хорошим діагностом і психологом, так як вміння спілкуватися з онкохворими — особливе мистецтво.


Оскільки онкологічні захворювання носять системний характер, лікар-онколог повинен знати, які особливості будови і терапії всіх тканин і органів. Кожен лікар має і вузьку спеціалізацію.


У Києві в клініці «Консиліум Медікал» лікарі-онкологи дають кваліфіковані консультації та проводять лікування доброякісних і злоякісних новоутворень.На даний момент діє акційна пропозиція:

«Безкоштовна консультація онколога по середах».
Записатися на консультацію Ви можете через заповнення форми, або по телефону, вказаному на сайті! • В залежності від результатів обстеження, пацієнтам можуть бути рекомендовані:
 • Хірургічне видалення новоутворень.
 • Хіміотерапія.
 • Радіаційне лікування (опромінення).
 • Візуальний контроль за розвитком новоутворень.
 • Лікування пухлин жіночої репродуктивної системи.

Де знайти хорошого онколога в Києві?


На жаль, з кожним роком кількість виявлених різних пухлин зростає. Тому важливо знайти хорошого лікаря-онколога. Це важливо зробити при перших підозрах на рак, оскільки рання терапія суттєво підвищує шанси перемогти захворювання або домогтися стійкої ремісії.


В клініці «Консиліум Медікал» працюють одні з кращих лікарів-онкологів Києва. Ця галузь медицини постійно розвивається, тому лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень, тим самим забезпечуючи кожному пацієнтові якісне лікування.


Крім того, онколог в «Консиліум Медікал», в Києві, має в своєму розпорядженні новітню апаратуру для діагностики та лікування. Це дозволяє виявити утворення і лікувати пацієнта більш ефективно. Хоча онколог в Києві — професія популярна, важливо вибрати гідний медичний заклад, в якому будуть працювати тільки професіонали, оскільки під час лікування часто потрібні консультації лікарів суміжних спеціалізацій. Таким закладом є клініка «Consilium Medical»


Консультація лікаря онколога в центрі «Consilium Medical»


У клініці «Консиліум Медікал» кожен пацієнт може отримати первинну консультацію лікаря-онколога, який призначить потрібні аналізи. Ви не втратите час, що дуже важливо для діагностики і терапії раку і передракових станів.


 • Під час консультації онколог проводить загальний огляд і призначає ряд досліджень:
 • КТ і МРТ — пошарові знімки дають можливість визначити місце розташування, розміри і форму, що з'явилася пухлини.
 • УЗД — потрібно для оцінки новоутворення, що з'явився в різних порожнинах організму.
 • Мамографія — таке дослідження особливо важливо для жінок.
 • Аналіз крові — виявляє можливі онкомаркери.
 • Цитологія.
 • Пункція.
 • Фізіологія людини.

За результатами дослідження на повторній консультації лікаря-онколога призначається лікування. При необхідності пацієнт отримує підтримуючу терапію в стаціонарі. Таким чином, консультація онколога в клініці «Консиліум Медікал» — реальний шанс позбутися від новоутворень, перемогти хворобу або домогтися ремісії.

схожі статті