Закрити
  Госпіталізація
  цілодобово

  Графік роботи:
  пн.-пт.: 8:00-20:00 сб.: 09:00-18:00 нд.: вихідний
Замовлення зворотного дзвінка
Заявка на прийом
Київ, Глибочицька 17 (Лук'янівська), Київ, Ревуцького 6 (Позняки)
RU UA

Детоксикація печінки при алкогольній інтоксикації

За сучасними даними вживання алкоголю викликає загибель близько 3 мільйонів осіб на рік.


Алкогольна інтоксикація печінки в тій чи іншій мірі виникає при будь-якій кількості і частоті прийому п'янких напоїв. Пошкодження клітин накопичуються і призводять до розвитку погано піддаються лікуванню захворювань.


Тому очищення печінки, детоксикація її тканин актуальна в будь-якій країні і показана навіть пацієнтам, які не страждають залежністю від спиртного.

Детоксикація печінки при алкогольній інтоксикації
Ознаки та симптоми захворювання, як проявляються?

Токсична дія етанолу починається вже в перші години після його прийому і проявляється загибеллю або дегенерацією гепатоцитів.


Відомо, що за утилізацію етилового спирту в організмі відповідає печінковий фермент алкогольдегидрогеназа. Її кількість в тілі людини визначається в першу чергу генетичним факторами, в другу ж — станом власне клітин, в яких вона міститься.


Алкогольна інтоксикація печінки, гостра або хронічна, призводить до її жирової дистрофії, фіброзу або цирозу. Швидкість згасання функції печінки і термін розвитку захворювання залежать від дозування, стажу прийому спиртного, вихідного здоров'я органів пацієнта.


Метою лікування і очищення печінки при її інтоксикації є недопущення розвитку незворотних процесів і поліпшення стану гепатоцитів на стадії початкових, піддаються корекції порушень.

Ми пропонуємо
діагностику і комплексне лікування
 • 1

  Детоксикація печінки при алкогольній інтоксикації буде найбільш ефективно проведена в стаціонарі за умови категоричної відмови від подальшого прийому спиртних напоїв

 • 2

  Комплекс детоксикації включають дієту, прийом сорбентів, рослинних компонентів, есенціальних фосфоліпідів, крапельниці з препаратами амінокислот, мікроелементів і вітамінів.

Переваги
 • Послуги
  Широкий перелік послуг по медичним напрямкам. Комплексне обстеження і своєчасна постановка діагнозу!
 • Досвід роботи
  У Центрі надають консультації фахівці високого класу. Завжди до Ваших послуг багаторічний стаж успішної роботи лікарського колективу
 • Час
  Професіоналізм і злагодженість в роботі всього персоналу Центру, продумані алгоритми ведення пацієнтів не дозволяють витрачати Ваше безцінне час даремно
 • ТехнологіЇ
  Сучасне медичне обладнання робить можливим проведення, крім стандартних, також ще і унікальних процедур, і методів діагностики і лікування
 • Ціни
  Пацієнт знає вартість послуг, що надаються до початку лікування. Всі ціни заздалегідь обумовлюються з лікуючим лікарем
Записатися
на прийом
Схема лікування
При детоксикації печінки при алкогольній інтоксикації:
- 1 -
Лікування

Лікування печінки при алкогольної інтоксикації в першу чергу направлено на швидке зв'язування і виведення циркулюючого в крові і тканинах етанолу.


Терапія неможлива без категоричної відмови від повторного прийому отрути, в той же час повне утримання вже само по собі має потужний лікувальний ефект.


Для запобігання всмоктування вже прийнятого токсину призначається промивання шлунка, проносні засоби, прийом активованого вугілля або інших сорбентів.

- 2 -
Детоксикація

Передбачає нормалізацію сну і відпочинку, дієту з достатнім вмістом незамінних амінокислот, вітамінів, цинку та інших мікроелементів.


Призначаються ліки, що містять силібінін, адеметіонін, урсодезоксихолеву кислоту, антиоксиданти для відновлення власної очисної функції жовчовидільної системи. Алкогольне отруєння зазвичай супроводжує недолік калію, альбуміну крові, тому практично всі пацієнти отримують замісну інфузійну терапію з цими компонентами.


У разі важкого гострого отруєння як опція лікування може бути застосований плазмаферез - часткове видалення рідкої фракції крові з розчиненими в ній метаболітами етилового спирту.

Залишити відгук

Переваги лікування в Consilium Medical

Необхідність очищення печінки при зловживанні алкоголем очевидна, ефективність процедури буде найбільшою при індивідуальному підході до кожного пацієнта.


Наша клініка має в розпорядженні кваліфікованих лікарів, сучасний лікувальний і лабораторне обладнання, комфортні палати у власному стаціонарі для уважного, безпечного і результативного ведення хворих з алкогольною інтоксикацією.